Bohuš Matuš ukázal bydlení. Menší koupelna, obývák s videohrou a kuchyň plná chutných dobrot

Zpěvák Bohuš Matuš ukázal bydlení
Zpěvák Bohuš Matuš ukázal bydlení
Foto: Archiv Bohuše Matuše

Bohuš Matuš (47) se v prosinci loňského roku stal poprvé tatínkem. Jeho partnerka Lucie mu přivedla na svět rozkošnou dceru Natálii, jejíž přítomnost si oba pyšní rodiče náležitě užívají. A právě kvůli dceři museli změnit bydliště, aby se v původním bytě »nemačkali« na malém prostoru. "V malém bytě by to s miminkem nešlo," řekl pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, který aktuálně se snoubenkou a dcerou bydlí v bytě 3+1 v pražských Bohnicích.

Dcera se rodičům narodila v neděli 6. prosince ve 22:47 a vážila téměř čtyři kilogramy. "Jsem hrdý táta. Dcera nám roste jako z vody a já si rodičovství hodně užívám. Jsem rád, že jsme se v loňském září stačili přestěhovat a máme každý svůj kout, i když nejvíce času trávíme společně," řekl pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš s tím, že letos v květnu chce vstoupit s partnerkou do stavu manželského.

Zpěvák se pochlubil pro ŽivotvČesku.cz aktuálním bydlením, ve kterém je celá rodina spokojená. "Máme vše kompletně vybavené, a já ve svém pokoji mám hudební místnost, kde trénuji zpěv. Dcera má svůj pokojíček a nejčastěji jsem asi v kuchyni, protože mě hodně baví vařit," popsal uspořádání pokojů v bytě o velikosti 3+1 hrdý otec a pochlubil se čerstvě uvařenou polévkou.

Zpěvák aktuálně trénuje na Benefiční koncert s názvem Scéna 2020. "Jde o pomoc pro Lukáše Martince, který se vrací do života po autonehodě. Jde o dobrou věc, která se uskuteční 14. března a sejde se nás víc, kdo vystoupí, Moc se na to těším, tak doma pilně trénuji," dodal pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš, který se netají tím, že po svatbě s partnerkou si umí představit ještě jednoho potomka.

Bohuš Matuš (47) se v prosinci loňského roku stal poprvé otcem. Jeho partnerka Lucie mu př...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.