Chci věřit tomu, že doba s covidem má působit jako ozdravný proces, říká Aneta Krejčíková

nextfoto.cz
Herečka Aneta Krejčíková
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 24. 2. 2021

Koronavirová epidemie sužuje Česko už dlouhé měsíce a místo nadějných vyhlídek se situace naopak zhoršuje. Svůj pohled na současnou dobu má herečka Aneta Krejčíková (29), známá mimo jiné jaká Gábina Pumrová z nekonečného seriálu nejúspěšnější tuzemské komerční stanice. Herečka vidí i na těžkých časech něco dobrého. "Myslím si, že systém jako takový je už natolik prohnilý, že se musí něco stát, aby nastaly nějaké změny," vyjádřila se pro ŽivotvČesku.cz.

Někdo říká, že se nacházíme v době »covidové« a po ní přijde doba »pocovidová«, která už nebude jako dřív. Zdá se, že se sebemenší záchvěvy naděje pokaždé vytratí a přijdou naopak mnohem horší chvíle.

"Je to samozřejmě náročné, vůbec to nechci zlehčovat. Moje silná intuice mi říká, že to je i přese všechno, co se děje, pro lidi jistá forma ozdravného procesu. Ať už to znamená cokoli. Chci to tak vidět a věřím tomu," řekla Aneta Krejčíková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že ve společnosti musí dojít k určitému posunu.

"Myslím si, že systém jako takový je už natolik prohnilý, že se musí něco stát, aby nastaly nějaké změny," vyjádřila se pro ŽivotvČesku.cz maminka dvou dětí – staršího syna Bena (2) a ani ne roční dcery Antonie, které má s partnerem Ondřejem Rančákem, s nímž se v roce 2017 zasnoubila.

S dětmi teď oba rodiče prožívají trochu náročnější období, které ale patří k jejich věku. Vše probíhá naprosto normálně. I když péče a výchova vyžadují nyní více trpělivosti a ocelových nervů.

"Nacházíme se v období, kdy to začalo být mnohem náročnější, než to bylo. Tonička začíná chodit, ťapkat a zkrátka neposedí. Už to není miminko, které kam položím, tam zůstane. Beník má zase vzdorovité období, zatím ještě neumí moc zacházet s emocemi, proto je to pro nás teď o něco náročnější. Ale když vidím děti, jak si spolu hrají a hihňají se, tak je to pro mě největší odměna. Za ty okamžiky to stojí," dodala Aneta Krejčíková pro ŽivotvČesku.cz.

Hygienici v Praze nezaznamenali v souvislosti s uprchlíky z Ukrajiny častější výskyt infek...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu