Chirurg z Prahy kradl pacientům varlata. Doma si jich vystavil 46, ale 32 jich snědl

Pražský lékař kradl pacientům varlata
Pražský lékař kradl pacientům varlata
Foto: Facebook
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 4. 2020

Pražský chirurg skončil v klepetech, praskla na něho totiž jeho nechutná libůstka. Jak informoval deník Vinohradský život, tento lékař při zákrocích vyoperovával mužům varlata, aby si je potom mohl odnést domů. Muži zákona našli u něj doma 46 pánských varlat, dohromady se jich však ztratilo 78.

Ukázalo se, že si doktor František Nezbeda (69) varalata domů nejenom odnášel, ale v pohodlí svého vinohradského bytu je i konzumoval.

Chirurg tak činil několik měsíců, než si začali stěžovat první pacienti. Řada z nich se totiž po propuštění z nemocnice snažila počít potomky, avšak marně. Následná vyšetření prokázala, že jim chybí varlata.

Uplácel sestřičky

Rozjelo se obrovské vyšetřování a personál nemocnice musel promluvit. "Posílal nás třeba na kávu, anebo nám kupoval bonboniéry, abychom jeho jednání přehlížely. Teď se za sebe stydím, ale co jsem měla dělat? Když měl svoje chutě, byl nezastavitelný," řekla novinářům i za svoje kolegyně zdravotní sestřička, která je z případu očividně v šoku.

Muž doma přechovával varlata v dózách s ledem. Kriminalisté objevili celkem 46 mužských varlat. "Pacienti ale pohřešují dohromady 78 těchto orgánů. Doktor se pod nátlakem nakonec přiznal, že chybějící varlata zkonzumoval. Připravoval si je na cibulce a jako přílohu střídal rýži a brambory," uvedl hlavní vyšetřovatel.

Doktora už vzali do vazby a hrozí mu osmiletý pobyt za mřížemi. Navíc bude muset jako kompenzaci poskytnout svoje spermie každému muži, který nemůže počít dítě.

Poznámka: Pravdivost těchto informací se nepodařilo ověřit. Proto je článek zařazen v rubrice fake news a slouží výhradně k pobavení.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.