Desátý muž za 3 roky. Agáta Hanychová tvoří pár se šéfem TV Barrandov Jaromírem Soukupem. O promiskuitě a touze udržet si popularitu promluvili psychologové

Profimedia
Jaromír Soukup
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 19. 6. 2022

Citová nestabilita, která nemá obdoby. Tak se dá mluvit o bývalé modelce Agátě Hanychové (37), která od doby, co se rozvedla s manželem Jakubem Prachařem (38), má za sebou poměrně velké množství nevydařených vztahů. Naposledy ohlásila rozchod s chirurgem Andrejem Nikovem, se kterým randila zhruba devět měsíců. Teď se pochlubila novým vztahem - randí se šéfem TV Barrandov Jaromírem Soukupem (53). "Že člověk po rozchodu zkouší různé partnery, je celkem normální a k tomu, aby našel toho vyhovujícího, docela nezbytné. Problém ale je hlavně způsob, jakým se zde Agáta prezentuje," uvedla psycholožka a terapeutka Radana Rovena Štěpánková pro ŽivotvČesku.cz. Odpověď na promiskuitu nabídl uznávaný psycholog Jeroným Klimeš (54).

Dcera herečky Veroniky Žilkové svou vztahovou novinku potvrdila několika médiím s tím, že to nebude víc komentovat. S Jaromírem Soukupem se dali dohromady před necelým měsícem. V té době byla hostem v Soukupově pořadu.

Vlastník několika médiálních značek Jaromír Soukup má z předchozího manželství dospělé děti Lukáše a Natálii. Od roku 2013 byla jeho partnerkou herečka Kateřina Brožová (54). V roce 2020 pak tvořil dvojici s bývalou partnerkou producenta Františka Janečka (77), operní zpěvačkou Terezou Mátlovou (46). Vztah trval čtyři měsíce.

Agáta Hanychová s bývalým manželem, hercem a muzikantem Jakubem Prachařem (38) vstoupila v roce 2013 do svazku manželského, vypadalo to na lásku jako trám. Po nějaké době to však mezi nimi začalo skřípat a nakonec bylo jejich manželství v roce 2020 definitivně rozvedeno.

Zatímco Jakub Prachař našel svou spřízněnou duši v mladé a talentované herečce Saře Sandevě (24), jeho bývalé ženě se najít toho pravého stále nedaří. Od té doby, co se v roce 2019 s manželem odloučili, veřejně přiznala devět vztahů s různými muži, které trvaly vždy jen pár měsíců. Výjimku tvořil slovenský lékař Andrej Nikov, se kterým influencerka vydržela nejdéle - devět měsíců - a se kterým to zpočátku vypadalo, že i ona konečně najde stabilitu. Jaromír Soukup je během tří let desátým oficiálním partnerem.

Ohledně promiskuity, která pro někoho může být i tím, že v řádu několika let člověk »protočí« třeba devět a více partnerů, se pro ŽivotvČesku.cz vyjádřil špičkový psycholog Jeroným Klimeš. "Z části jde o geneticky podmíněné chování, z další části je to příležitost v rámci toho, že jde o veřejně známého člověka, který má velkou nabídku, a z části je to morálkou. Pak bych dodal, že také životní strategií," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz respektovaný a uznávaný psycholog specializující se na rodinné a partnerské vztahy, kde se v lidech bere chuť střídat partnery.

Inflace v Česku již donutila mnohé k řadě ekonomických změn. A že by se v dohledné době mělo něco změnit k lepšímu, je nepravděpodobné. Český statistický úřad (ČSÚ) v úterý zveřejní údaje o vývoji průměrných mezd za první čtvrtletí. Podle odhadů ekonomů průměrná mzda v Česku v letošním prvním čtvrtletí reálně, tedy po zahrnutí inflace, klesla v průměru o 3,7 procenta. Na rozdíl od mnoha jiných ekonomických problémů narůstající ceny zasáhnou prakticky každého. Jak v současnosti vypadá nejohroženější skupina lidí, potažmo ekonomicky nejvíce zatížený Čech, popsal pro ŽivotvČesku.cz sociolog Vojtěch Bednář. "Lidé, kteří jsou postiženi nejvíce, nejsou moc vidět, protože se o ně stát nestará," zdůraznil.

Nabízí se také otázka, proč mají některé ženy včetně Agáty Hanychové potíže najít a udržet si dlouhodobý vztah. Možné odpovědi redakci ŽivotvČesku.cz nastínila psycholožka a terapeutka Radana Rovena Štěpánková.

"Je docela běžné, že když se člověk rozvede a chce si najít partnera nového, prožívá tyto krátkodobé známosti, které slouží k tomu, aby se dvojice nejprve poznala a zjistila, zda se k sobě skutečně hodí. Agáta má smůlu v tom, že je veřejně známá, a tak se o jejích známostech na rozdíl od běžných smrtelníků zkrátka ví. Kromě toho tomu svým přístupem jde často naproti," uvedla renomovaná odbornice.

"Vzhledem k tomu, že je Agáta Hanychová na sociálních sítích poměrně otevřená - co se týče soukromí, tak i o těchto vztazích nemá problém promluvit. Nejspíš by bylo moudřejší, kdyby člověk o nových vztazích hned neříkal svému okolí, než bude vědět, že má tato známost budoucnost. Ale Agáta je nejspíš zvyklá, že i své vnitřní prožívání ráda sdílí se svými fanoušky. Může za tím být určitý exhibicionismus a touha udržet si popularitu," dodala pro ŽivotvČesku.cz jedno z možných vysvětlení, proč si nápadníci u influencerky málem podávají dveře.

Agáta Hanychová (37) již několik týdnů tvoří partnerskou dvojici s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53). Dcera herečky Veroniky Žilkové svou vztahovou novinku potvrdila několika médiím s tím, že to nebude víc komentovat. Redakce ŽivotvČesku.cz exkluzivně zjistila, že ohledně lásky se bývalá modelka radila s Ornellou Koktovou (29), která v roce 2015 vstoupila do manželství s o více než třicet let starším mužem - podnikatelem Josefem Koktou (65). "Vím to od prvního dne, kdy mi to řekla. A vlastně se se mnou radila a byla z toho nervózní," přiblížila známá influencerka a trojnásobná maminka.

Muži Agáty Prachařové od roku 2019 (jen přiznaní):

Hodný kluk (jak byl Agátou označen) Václav (příjmení neznámé): 2019, surfař z Izraele: 2019, makléř Zdeněk Turek: 2019 – 2020, fotograf Marek Niessner: 2020, producent Tomáš Sobola: 2020, truhlář Adam Raiter: 2020 – 2021, podnikatel Jan Loskot: 2021, podnikatel Jiří Heller: 2021, lékař Andrej Nikov: 2021 - 2022, mediální magnát Jaromír Soukup: 2022 - doposud.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu