Detaily ze svatby Písařovicové a Brzobohatého: Souboj o to, kdo bude mít nakonec svatební šaty, uvedl s drag queen nadsázkou ženich

Daniela Písařovicová a Ondřej Brzobohatý
Daniela Písařovicová a Ondřej Brzobohatý
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 9. 2023

Vyrostl jsem ve světě kostýmů, líčidel, paruk a jeviště - takovou větou Ondřej Brzobohatý ve svém nedávném vyjádření vysvětloval svou zálibu plnou proměn ve stylizaci do ženské role takzvané drag queen. Teď při popisu toho, jak vypadala jeho svatba, tímto směrem zažertoval. Daniela Písařovicová (44) totiž po téměř roce a půl vztahu vstoupila do manželství s Ondřejem Brzobohatým (40). V červnu přitom pro ŽivotvČesku.cz sympatická moderátorka prozradila, že se s hudebníkem a hercem, který byl již dvakrát ženatý, teprve zasnoubili. "Ano, zasnoubili jsme se," sdělila na dotaz redakce. Se svatbou tak partneři rozhodně neotáleli. Své »ano« si řekli v pátek 15. září, a to v Itálii.

Ondřej Gregor Brzobohatý, který je synem zesnulého velikána českého filmu Radka Brzobohatého (†79), za svůj poměrně krátký život stihl vstoupit do dvou manželství, která se ale nepovedla. Před pár měsíci už s velkými zkušenostmi plánoval třetí. Svatebního obřadu a následně hostiny se účastnili jen nejbližší a přátelé. Svatba se udála před uplynulým víkendem, a to v Itálii v oblasti Gardského jezera.

Na svém Instagramu umělec popsal s jemným humorem, jak veselka probíhala. "Z dlouho plánované dovolené v Itálii se postupem měsíců po zvážení pro a proti vyklubala naše svatba s Danielou. Zjistili jsme, že evidentně nejsme první Češi, které to napadlo, a dnes můžeme konstatovat, že to bylo po všech stránkách dobré rozhodnutí. Původní dovolenkovou sestavu jsme zkrátka jen rozšířili o nejbližší rodinu a přátele," vylíčil Brzobohatý a zároveň se s nadsázkou ohlédl za »kauzou drag queen«.

"Stačí si střihnout se snoubenkou o to, kdo z vás bude mít nakonec svatební šaty, mít větší trpělivost s místními úřady, schopného a zkušeného koordinátora, odháněč dešťových mraků, starší sestru s prořízlou italskou pusou a vše frčí jako nová Vespa. Italské úřady vám přidělí oddávajícího, což v našem případě byla empatická paní Elena, která rozpoznala střední věk novomanželů a duchapřítomně usoudila, že nás není třeba poučovat sáhodlouhým vyprávěním o manželství a hlavně zdržovat nás od jeho prožívání. Vzala to hopem a my mohli vyrazit na hostinu," doplnil humorně. Dále pak uvedl, že svatební hostina se velmi povedla, protože italská kuchyně je vynikající.

Svatba po téměř roce a půl vztahu

Že to s okouzlující brunetkou Ondřej Brzobohatý myslí velmi vážně, dal najevo tím, když před více než rokem došlo na představení Daniely s jeho matkou, a to v divadle Karlín, kde proběhla slavnostní premiéra muzikálu z pera umělce - Slunce, seno, jahody.

"Ondrovu maminku jsem na premiéře neviděla poprvé. Byly jsme představeny už dříve. Víc k tomu ale říkat nechci," řekla tehdy pro ŽivotvČesku.cz charismatická Daniela, která v červnu potvrdila na dotaz redakce, že se s Ondřejem zasnoubili.

"Ano, zasnoubili jsme se," sdělila pro ŽivotvČesku.cz charismatická moderátorka skutečnost, že partner Ondřej před ni poklekl na dovolené na Maledivách. Teď jsou z nich po roce a pěti měsících od začátku vztahu manželé.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.