Dívčí válku v neděli večer ovládla Hana Holišová jako Steven Tyler. Porotu bavil její hlas i vous

Se souhlasem TV Nova
Herečka Hana Holišová
Foto: Se souhlasem TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 18. 4. 2021

Nedělní večer už tradičně patřil osmé řadě hudební show plné kostýmů. Moderátor Ondřej Sokol (49) pro ŽivotvČesku.cz uvedl, že se hluboce sklání před každým, kdo ovládá tanec i zpěv na takto vysoké úrovni. V neděli večer se na prvních třech místech seřadily tři královny.

Diváci nejsledovanější komerční televizní stanice viděli jedno z nejnapínavějších kol všech dob. Porotu ve složení Jakub Kohák, Eva Burešová a Marek Lambora tentokrát doplnil talentovaný herec Vladimír Polívka.

Náročná porota i diváci u televizních obrazovek pak museli ocenit, jak se s náročným zpěvem v kombinaci s taneční choreografií popasovali Petr Rychlý, Jitka Boho, Iva Pazderková, David Gránský, Marta Jandová, Albert Černý, Hana Holišová, Vojta Drahokoupil, Berenika Kohoutová a Roman Vojtek.

"Pořád cítím nervozitu a zodpovědnost. Od začátku nás Tvář baví a vždy nás to bavilo. Nyní je to ještě těžší kvůli tomu, že máme okleštěné publikum. Sedí tam asi 20 otestovaných komparzistů a pro mě je těžší vnímat odezvu publika. Opravdu obdivuji všechny soutěžící za to, co dokážou. Skláním se před lidmi, kteří takové věci umí," řekl pro ŽivotvČesku.cz moderátor Ondřej Sokol a vzdal velký hold všem těm, kteří se umí převtělovat v legendární hlasy a tváře světové i české hudební scény.

Na třetím místě v neděli večer skončila nakonec Marta Jandová, která s obrovským přehledem napodobila Madonnu. O první místo se pak popraly Hana Holišová a Iva Pazderková. Obě dámy podaly opravdu fenomenální výkon.

Iva Pazderková se převtělila do operní pěvkyně Evy Urbanové a Hana Holišová si zahrála na frontmana skupiny Aerosmith Stevena Tylera. Porota ocenila, jak Hance slušely vousky a knírek a možná i to rozhodlo, že nakonec o jediný hlas sváteční večer ovládla.

Šampionská řada hudební show plné kostýmů má za sebou napínavé finále. Porota rozhodla, že...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu