Donatella Versace jako symbol nepřirozenosti. Návrhářka přiznala, co má vliv na její vzhled

Showpix.cz
Módní návrhářka Donatella Versace
Foto: Showpix.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 23. 3. 2021

Italská módní návrhářka Donatella Versace (65) je už dlouhá léta proslulá svým naprosto nepřirozeným vzhledem. Přiznává botox, používání nespočtu krémů a jiných kosmetických přípravků a připouští, že vliv na její pleť může mít i kouření. Její dřívější podoba je s tou dnešní, značně pozměněnou, neporovnatelná.

Donatella Versace bývala v minulosti krásnou ženou, jako od módní návrhářky a tváře známého módního domu se od ní vždy očekával styl. Jak léta plynula, stárnutí ji vyděsilo a rozhodla se, že se mu co nejvíc vzdálí. Nedržela se ale pravidla, že méně je někdy více.

"Matka příroda mi můj vzhled nenadělila. Nestačí mít krásu v genech. Užívám obrovské množství kosmetických přípravků na svou pleť, vlasy i nehty," řekla Donatella v rozhovoru pro magazín Vogue.

Botox, který jí způsobil víc škody než užitku, nepopírá. "Chodím na botox, nemyslím si, že bych se za to měla stydět. Jsem kuřačka, to nemá dobrý vliv na pleť, tak si to musím nějak vynahrazovat," přiznala nepřirozeně vzhlížející módní návrhářka.

Donatella Versace si uvědomuje, že její nepřirozený vzhled je horkým tématem. Proto o něm často nemluví a raději svá slova odklání k módě. "Když chci vypadat dobře, musím se soustředit i na jiné věci, než je vzhled obličeje. Například na oblečení," uvedla hlavní návrhářka domu Versace.

"Ani si nepamatuji, kdy jsem naposledy měla boty s plochou podrážkou. Nosím podpatky, upnuté kalhoty a diamanty. To je můj styl, to jsem já," doplnila Donatella Versace, která v mládí vypadala úplně jinak než dnes.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu