Eva Decastelo ukázala zamilovanou fotografii s manželem. Prozradila zaručený recept na spokojený vztah

Herečka Eva Decastelo s manželem
Herečka Eva Decastelo s manželem
Foto: Nextfoto

Už téměř 12 let je herečka Eva Decastelo (42) spokojeně vdaná. V roce 2009 se jejím chotěm stal spisovatel a scenárista René Decastelo (47) a vztah nejen, že dodnes skvěle funguje, ale manželé jsou do sebe stále zamilovaní. Láska přímo čiší i z fotografie, kterou herečka zveřejnila na sociální síti. Recept na šťastné manželství přitom podle ní není nijak složitý. "Ono je to strašně jednoduché - tolerance," řekla Eva Decastelo pro ŽivotvČesku.cz.

Eva a René Decastelo patří mezi nejstabilnější páry ve vodách českého showbyznysu. Od svatby v roce 2009 přivedli manželé na svět dvě děti a na sociálních sítích i na veřejnosti působí jako spokojená rodina. Za více než dekádu ve svazku manželském pár nepřišel ani o kousek vzájemné lásky.

Herečka na Instagramu zveřejnila zamilovaný snímek. "Láska moje. Ty máš se mnou svatou trpělivost. Miluju tě," napsala Eva Decastelo k fotografii, na které se k manželovi tulí a ze které láska přímo srší. Po letech manželství tak vztah stále klape.

Recept na spokojené soužití není podle seriálové hvězdy nikterak složitý. "Ono je to strašně jednoduché - tolerance. Když má ke všemu jeden z partnerů vystudovanou psychologii, tak to taky hodně pomůže," řekla Eva Decastelo pro ŽivotvČesku.cz.

Aktuálně Eva Decastelo září v oblíbeném seriálu z venkovského prostředí, na kterém se podílel i její muž. Pohádkové manželství tak není narušené ani občasnou pracovní spoluprací páru.

Herečka Eva Decastelo (42) přivedla na svět dvě děti. Zatímco dcera Zuzanka (10) inklinuje...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu