Felix Slováček o partnerovi manželky Dády. Jsem rád, že si našla slušného chlapa, chválil

Felix se svou partnerkou Lucií
Felix se svou partnerkou Lucií
Foto: nextfoto.cz

Stále jsou manželé, ale každý má několik let nového partnera. Řeč je o herečce Dádě Patrasové (64) a saxofonistovi Felixi Slováčkovi (77). A i když mezi nimi chvíli panovalo vztahové napětí, dnes spolu vycházejí. Hudebník dokonce pro ŽivotvČesku.cz řekl, že je rád, že si Dáda našla sympatického muže. "S Vitem se známe delší dobu, jsem rád, že si Dáda našla slušného chlapa," netajil se Felix.

Felix tvoří téměř 6 let partnerský vztah s výtvarnicí Lucií Gelemovou. V začátcích jejich vztahu se obě ženy v lásce příliš neměly. Dáda ale dlouho sama nezůstala, její city obměkčil italský podnikatel Vito.

"Je to slušný chlap, my se známe už z dřívějška, kdy jsme byli s Dádou ubytovaní u něj na hotelu v Itálii. Jsem rád, že si Dáda našla takového muže. Má charakter a charisma a těší mě, že jsou šťastní," řekl pro ŽivotvČesku.cz Felix Slováček.

Dáda se s Vitem vídá bohužel jen zřídka, a to zejména kvůli pandemii, která v Evropě v posledních týdnech sílí. Oba partneři si sice slíbili, že do konce roku se uvidí, a to že buď Vito přijede do Prahy, nebo že Dáda vyrazí do Itálie. Vypadá to ale, že setkání proběhne spíše až v dalším roce.

"My jsme v každodenním kontaktu díky videohovorům, ale samozřejmě, že mě to trápí. Snad epidemie brzy skončí," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz Dáda, která letos Vita viděla jen na začátku roku.

Pandemie koronaviru se v Evropě podepsala na několika státech. Mezi nimi na Itálii, což se...