Felix Slováček ve společnosti bez doprovodu. Prozradil, s kým pojede na dovolenou a jak to má s novou ženou

Nextfoto
Hudebník Felix Slováček
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 1. 6. 2021

Hudebník Felix Slováček (78) si v pondělí vyšel do společnosti. Navštívil zahradní party spojenou s degustací moldavských vín, na akci výjimečně dorazil bez doprovodu a užil si ji v obklopení přítomných přátel a známých tváří. Přestože je aktuálně nezadaný, pocitem osamění netrpí. "Mám tolik kamarádů a kamarádek, že nejsem prostě nikdy sám," řekl Felix Slováček pro ŽivotvČesku.cz.

Felix Slováček po rozchodu s malířkou Lucií Gelemovou navštívil zahradní party bez doprovodu. Přestože ho nedoprovázela žádná žena, na akci si u sklenky vína vyměnil pár slov například s Petrou Černockou či Kamilou Nývltovou a vyzkoušel kvalitu posezení za volantem předváděcího vozu.

Ani jedna z žen jeho života hudebníka na akci nedoprovázela. "Každá má nějakou svou práci. S Lucií jsme zůstali přátelé, tím to skončilo. Mám tolik kamarádů a kamarádek, že nejsem prostě nikdy sám," řekl Felix Slováček pro ŽivotvČesku.cz.

V Mnichovicích u Prahy zasahovala v noci z pátku na sobotu policie u rozhádaného páru. Emočně vypjatá scéna se měla odehrát u manželů Trávníčkových. Již dříve se objevily informace, že Pavel Trávníček (70) špatně nese, že jeho manželka Monika (35) dělá manažerku houslistovi Jaroslavu Svěcenému (60). Ten ve vyjádření pro ŽivotvČesku.cz uvedl, že s Monikou Trávníčkovou ho pojí pracovní vztah. "Dělá mi manažerku. Pokud by to mělo takto fungovat dál, tak s paní Trávníčkovou spolupracovat nemohu, aby mě někdo osočoval z něčeho, co není pravda a psal o mně lži, tomu bych já musel udělat rychlou přítrž," řekl virtuos pro ŽivotvČesku.cz.

Legendární saxofonista, dirigent a hudební skladatel prošel před několika týdny rozchodem, po sedmiletém vztahu se s Lucií Gelemovou dohodli, že zůstanou jen přáteli. Novou partnerku si nyní nehledá.

"Aktuálně nikoho nehledám, jediné, co hledám, je v jízdním řádu, kam pojedu na dovolenou. Na tu letos pojedu s dětmi, ale vůbec ještě nevím, kam to bude. V té zemi musí být co nejmenší problémy s covidem," doplnil pro ŽivotvČesku.cz Felix Slováček.

Výtvarnice Lucie Gelemová (39) na prahu čtyřicítky začíná žít nový život bez vlivu hudební...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu