Herec Hynek Čermák neunikl kritickému oku módního stylisty. Představitel drsných rolí udělal malý přešlap

Nextfoto
Hynek Čermák
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 22. 12. 2021

Společenské události přímo vyzývají k tomu sledovat módu celebrit, která v některých případech znamená nepříjemný přešlap, jindy zase prokáže vytříbený vkus. Tentokrát hledáčku módní policie neunikl herec Hynek Čermák (48), který je držitelem Českého lva 2011 za vedlejší roli ve filmu Nevinnost. "Je to vynikající herec a na první pohled je jeho outfit v pořádku, ale moc se mi nezamlouvá límec svetru," řekl v úvodu hodnocení pro ŽivotvČesku.cz stylista slavných Kája Pavlíček (49).

Hynek Čermák je charismatický herec, který se netají tím, že víc obdivuje Pierra Richarda než Sylvestera Stalloneho. Naposledy se objevil na křtu knihy Lovec mafiánů, kde byl kmotrem. I když sám osobně miluje komediální role, přesto jsou mimořádně nadanému herci souzeny spíše postavy drsňáků. Tak jako v případě hlavní postavy sídlištního bijce ve snímku Národní třída či role Radima Kraviece v dvoudílném snímku Gangster Ka, který ukazuje osud Radovana Krejčíře (53).

Ve společnosti je Hynek Čermák viděn spíše zřídka, proto na něj módní guru Kája Pavlíček zaměřil své bystré a nekompromisní oko. "Kombinace límce svetru a bundy se mi moc nezamlouvá, ale stylisticky to nevypadá špatně a určitě to bude praktické. Patrně šlo o akci, kde nebyl vypsaný dress code, ale jako celek to na mě nepůsobí dobře. Vypadá to, že půjde o kvalitní oblečení, takže ci mi jen trochu nesedí, je ten límec svetru. Pod bundu bych volil jiný svetr či jinou bundu na tento svetr, tato kombinace není ideální, ale jinak mi to vůbec nevadí," zhodnotil outfit vynikajícího českého herce pro ŽivotvČesku.cz stylista slavných Kája Pavlíček.

"Vizáží působí Hynek Čermák unaveně, ale to dělá výraz. Jinak je to vynikající a charismatický herec, a toho si na něm velmi cením," zakončil pro ŽivotvČesku.cz stylista Kája Pavlíček ohledně hodnocení celku Hynka Čermáka s tím, že mu nelze kromě vyjmenovaných pár drobností nic vytknout.

V televizi a na filmovém plátně Hynka Čermáka diváci mohou vídat od roku 1993. Zahrál si v desítkách rolí, více ale seriálových či filmových než divadelních. Herec vychovává dva potomky - má syna Bořivoje a dceru Hedviku. V červenci 2017 se poprvé oženil, vzal si herečku Veroniku Mackovou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu