Herec z Perníkové věže přibral několik desítek kilogramů. Radek Kuchař promluvil o nadváze

Herec Radek Kuchař
Herec Radek Kuchař
Foto: Profimedia.cz

Moderoval jako kluk pořad Kečup a v roce 2002 byl hvězdou filmu Perníková věž. Lidé ho zaznamenali i jako hvězdu pořadu o vaření Kolotoč v kuchyni. Od té doby se ale v životě sympatického umělce Radka Kuchaře (40) hodně změnilo - zejména na jeho postavě. "Přibral jsem okolo 20 kilogramů a nemohu se nadváhy zbavit," řekl pro ŽivotvČesku.cz muž, který je mimo jiné dnes i úspěšný podnikatel.

V pořadu o vaření, po němž výrazně nabral na hmotnosti, působil nejen jako moderátor, který soutěžícím neúprosně stopoval čas, ale také jako porotce. Dnes už se spíše věnuje dabingu a podnikání.

"Od doby, kdy jsem v televizi vařil, jsem přibral asi dvacet kilogramů. Už asi půl roku se snažím začít cvičit a hubnout. Protože jsem ale poměrně vytížený jako podnikatel, tak mi to nejde a vlastně nezvládám ani dabingovou práci ve smyslu, že na ni nezbývá čas. Prostě neumím v hlavě přepnout a bývám kvůli tomu dost podrážděný," prozradil pro ŽivotvČesku.cz talentovaný herec, který se s kilogramy navíc trápí. Prozradil, že by rád ve svém životě s kily zatočil, ale nejde mu to.

"Jsem věčný dietář, ale v poslední době se mi nedaří mít disciplínu, takže čokoláda na dobrou noc není žádnou překážkou. Dost mě to opravdu štve, nejsem na sebe pyšný. Jde nejen o zdraví, ale trpí tím moje rodina, krásná manželka a děti, protože když se občas na sebe do zrcadla podívám, tak jsem nepříjemný zejména z toho, že mám slabou vůli. Snad to změním," dodal pro ŽivotvČesku.cz Radek, který byl v minulosti poměrně štíhlý muž.

Film Mumie a jeho pokračování s názvem Mumie se vrací patří mezi kladně hodnocené snímky s...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.