Jana Švandová a její sestra Jitka nestárnou. Je důležité mít kolem sebe fajn lidi, říká okouzlující herečka

Profimedia
Herečka Jana Švandová se sestrou Jitkou
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 13. 9. 2021

Herečka Jana Švandová (74) vyrazila na premiéru divadelní hry Holky jako květ v pražském divadle Studio DVA. Doprovod do společnosti herečce dělala její neméně krásná sestra Jitka. Je evidentní, že šarm a mladistvý vzhled mají obě v genech a úsměvem okouzlily přítomné hosty. "Bylo to krásné představení a moc jsme si ho obě užily," řekla Jana Švandová pro ŽivotvČesku.cz.

Jana Švandová a její sestra Jitka jako by si z oka vypadly. Především okouzlující úsměv mají téměř totožný a stejně tak kolem sebe šíří pozitivní energii. Na premiéře divadelní hry Holky jako květ ukázaly, že geny nezapřou a že díky nim nestárnou. Podle oblíbené herečky ale recept na mladistvý vzhled spočívá v jiných věcech.

"Být pozitivní, nenechat se od ničeho odradit, být zdravá a mít příjemnou práci. Také je důležité mít kolem sebe fajn lidi, rodinu a dobré přátele," popsala Jana Švandová pro ŽivotvČesku.cz, co je pro ni elixírem mládí.

Ve hře Holky jako květ účinkují Eliška Balzerová, Iva Pazderková a Marika Šoposká. S touto hereckou sestavou na divadelních prknech nebyla o zábavu nouze a Jana Švandová potvrdila, že představení bylo báječné.

"Bylo to strašně fajn. Ráda jsem viděla Elišku Balzerovou, která je moje spolužačka z JAMU a dlouholetá kamarádka. Stále je plná energie a opravdu výborná herečka. Bylo to krásné představení a moc jsme si ho obě užily," dodala Jana Švandová pro ŽivotvČesku.cz.

Již za pár hodin odstartuje oficiálně 55. ročník Mezinárodního filmového festivalu (MFF) v...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu