Její proměna je neuvěřitelná. Charlotte Štiková shodila už 40 kilogramů. Na boj s tuky mám úplně primitivní trik, smála se

Se svolením Charlotte Štikové
Charlotte Štiková
Foto: Se svolením Charlotte Štikové
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 15. 10. 2021

Mladší sestra Ornelly Koktové (28) se z dívky kyprých tvarů mění v ženu, které muži začínají klečet u nohou. Za poslední měsíce ukázala všem, že má v sobě pevnou vůli a obrovské odhodlání. Charlotte Štiková (25) se rozhodla, že dá sbohem plnoštíhlé postavě a podařil se jí malý zázrak. Shodila už tolik, kolik váží nejedna dospělá žena. "Mám dole už 40 kilogramů," pronesla s hrdostí v hlase pro ŽivotvČesku.cz.

Zažila dobu, kdy si neodpírala plné stoly jídla a k tomu pár sklenek alkoholu. Tehdy si nepřipouštěla, že má nějaké problémy, protože jí prostě chutnalo a život si užívala plnými doušky. Jenže pak Charlotte Štiková zjistila, že nadváha ji omezuje při činnostech, které měla vždy ráda.

"To byl moment, kdy jsem si řekla, že okolí má pravdu, že takhle to nejde. Mně už pak nadváha vadila i při chůzi, už jsem se v tom těle necítila dobře. Všichni se smáli, že zase vyprávím o dietě, ale že to zase vzdám. Tak jsem ráda, že jsme to nevzdala a že jsem bojovala. Ale není to o ostatních lidech, je to o tom, že dobrý pocit mám sama ze sebe," řekla pro ŽivotvČesku.cz Charlette, která vždy okouzlovala půvabným obličejem.

"Dnes mám dole 40 kg. Je to neuvěřitelné, ale opravdu jsem tuto váhu ze sebe už dostala. A nekončím, teprve se to rozjíždí, vlastně teprve mám pocit, že se dostávám do tempa, kdy mě cvičení začíná bavit. Dolů půjde ještě minimálně 20 kilo. Také mohu chodit, což miluji," dodala sestra Ornelly Koktové, která říká, že v jejím případě nakonec pomohlo, že začala dělat to, co ji vždy bavilo.

"V jednoduchosti je síla. Cvičím jednou denně, ale hlavně chodím. Každý den s přehledem ujdu deset tisíc kroků po Praze. Je to jednoduché, možná je to až primitivně jednoduché, ale u mě to báječně funguje," usmála se a pro ŽivotvČesku.cz dodala, že už se těší, až se zbaví posledních tukových vrstviček a začne novou postavu rýsovat. "Už si hraji s představou, že začnu rýsovat bříško a zadek, to teprve uvidíte," zakončila odhodlaná mladá žena.

Mladá influencerka Charlotte Štiková (25) je poměrně čerstvě single. Zatímco ona si tento ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu