Jiří Adamec promluvil o společných Vánocích. Teď Jana Adamcová přiznala vztah se synem narkobarona Escobara

Jiří Adamec a Jana Adamcová
Jiří Adamec a Jana Adamcová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 1. 2022

Ještě během svátků se zdálo, že rozpad manželství Jiřího Adamce (73) a bývalé vládní mluvčí Jany Adamcové (49) není zcela na pořadu dne. Režisér se pro ŽivotvČesku.cz rozpovídal o tom, jak Štědrý den s manželkou a dětmi u něj doma vypadá. Nyní se ale ukázalo, že skutečně společný svazek prochází těžkou krizí a je otázka, zda se s ním dá ještě něco dělat. Důvodem je, že se exmoderátorka velmi přátelsky zakoukala do syna narkobarona Pabla Escobara (†44), alespoň to pohledná Jana Adamcová tvrdí.

Moderátorka Jana Adamcová a režisér Jiří Adamec už netvoří pár. Přestože sám režisér pro ŽivotvČesku.cz před Vánoci popsal, jak u něj bude vypadat Štědrý den ve společnosti manželky a dětí, ukazuje se, že žádná idylka se u Adamců doma nekoná. Ba naopak si bývalá mluvčí úřadu vlády už našla jiného muže, který je středem jejího zájmu, jehož jméno může leckomu připadat povědomé.

"Jsme napůl slovenská rodina, manželka pochází ze Slovenska, tak na štědrovečerním stole nemůže chybět kapustnica. Na stole nesmí chybět také tzv. bobaľky. To jsou takové dukátové buchtičky, ale s mákem a švestkami. Manželky tatínek i maminka jsou Slováci, manželka k nám do rodiny přinesla slovenské zvyky. U našeho štědrovečerního stolu sedí i rodiče mé manželky, takže babička s dědou hlídají, aby byly dodrženy i slovenské tradice," popsal Jiří Adamec pro ŽivotvČesku.cz, jak měla vypadat štědrovečerní večeře u něj doma. Nyní ale není jisté, zda v takové sestavě vůbec proběhla.

Jednou z hvězd televizní obrazovky se stal už na začátku šedesátých let moderátor Přemek Podlaha (†76), který se významně proslavil pořadem nejen pro kutily s názvem Receptář prima nápadů. Osudným se mu stala diagnóza zákeřné rakoviny, které podlehl před sedmi lety. Na oblíbeného »zahrádkáře« pro ŽivotvČesku.cz zavzpomínal jeho kamarád Petr Rezek (79). "Každý Silvestr jsme se na chalupě scházeli, jezdil jsem k němu občas na návštěvy i do jeho domu za Prahou. Měl hodně vynálezů a tipů které sbíral od lidí. Fandové pořadu mu posílali různé náměty," uvedl.

Informace o rozvodu Jany Adamcové a jejího manžela se rozšířily už před několika měsíci, Jiří Adamec je ovšem vyvracel. "Určitě se nerozvádíme," řekl pro ŽivotvČesku.cz režisér v září. Jak se ale teď ukázala, jeho stále žena má ve svém srdci někoho jiného.

Bývalá vládní mluvčí naprosto propadla příběhu Pabla Escobara, který sledovala v seriálu Narcos, který je založen na jeho životě, ovšem některé scény jsou fiktivní a ve skutečnosti se nikdy neodehrály. Později si sehnala knihu jeho syna Sebastiana, která ji natolik zaujala, že ho kontaktovala na sociální síti.

"Odepsal mi a začali jsme si posílat pravidelně zprávy. Dokonce mě před časem do Kolumbie pozval a domluvili jsme se, že bych mohla do Česka přinést jeho knihu a postarat se o její vydání v češtině. Psali jsme si asi rok a já pozvání do Kolumbie přijala a odletěla tam. Myslím, že tam jsme zahořeli city, které se těžko popisují. Ale máme k sobě hodně blízko," řekla Jana Adamcová v rozhovoru pro portál Blesk.cz.

Jana Adamcová popisuje syna Pabla Escobara jako člověka, který je poznamenaný životem, není prvoplánový a říká, že je pyšná na to, jak je opatrný, koho si připustí k tělu. V plánu má prý za ní přicestovat do ČR.

"Měl by dorazit do Česka a já mu zase ukážu svou zemi, kde žiji. Máme spolu krásný přátelský vztah, mám ho hodně ráda. Když se zamiluji, umím si představit vztah s kýmkoliv. Když miluji, tak hory přenáším. Ale vzdálenost mezi námi, jak geograficky, tak historicky i mentálně, je moc velká. Máme hluboký vztah, ale oba víme, že on patří tam a já sem," dodala pro portál Jana Adamcová ohledně svých citů.

Začátkem roku 2023 dojde k prezidentským volbám, které rozhodnou, kdo se stane novou hlavou státu. Bude to pět let od těch předešlých. Kandidátů je už v tuto chvíli několik a je jasné, že se svede pořádná bitva. Přesný termín vyhlašuje předseda Senátu nejpozději 90 dnů před volbami. První přímá volba prezidenta se uskutečnila v roce 2013 a další v roce 2018. V obou byl úspěšný současný prezident Miloš Zeman (77). Potřetí v řadě zvolen být nemůže. Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila generála v záloze Andora Šándora (64) s dotazem, zda by si tipnul, kdo podle něj bude další hlavou státu a jaký člověk by měl takto významný post zastávat.

Kdo je syn Pabla Escobara:

Kolumbijský drogový baron Pablo Escobar byl otcem dvou dětí. Juan Pablo Escobar Henao (44) byl nucen si změnit jméno poté, co se impérium jeho otce začalo hroutit a on se i s rodinou ocitl ve vyhnanství. Dnes se jmenuje Sebastián Marroquin a živí se jako spisovatel, designér a architekt. O životě se svým otcem a po jeho smrti promluvil nejen ve své knize, ale například také v dokumentu Escobar by Escobar.

Kolem moderátorky a manželky režiséra Jiřího Adamce (73) je v poslední době dost rušno. Ok...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu