Karlos Vémola prodal svého Mustanga. V nejznámějším bazaru je za 800 tisíc. Chtěli jsme ho koupit

Karlos Vémola prodal svůj černý sporťák
Karlos Vémola prodal svůj černý sporťák
Foto: Profimedia.cz

Mezi záliby známého zápasníka MMA Karlose »Terminátora« Vémoly (35) patří jako u mnohých mužů automobily, které ho baví. Ale i přes jejich oblibu se rozhodl vzdát se svého černého vozu Ford Mustang, ve kterém strávil hodně času, a prodat ho do nejznámějšího českého bazaru. "Jde o luxusní vůz," uvedli na zákaznické lince pro ŽivotvČesku.cz.

Milovník rychlých a silných aut Karlos Vémola, který prožívá štěstí po boku krásné partnerky a slovenské modelky Lely Ceterové (31), se kterou má roční dceru Lily, se nikdy netajil tím, že má rád unikátní a osobité kousky. Přesto se zbavil svého nadupaného vozu, který se dostal do nabídky nejznámějšího českého bazaru. Tam je k mání za astronomických 800 tisíc korun.

Americký sporťák z roku 2016 má najeto necelých 90 tisíc kilometrů, takže zanedbávaný rozhodně nebyl. Jedná se o naprostý originál, protože auto je sestrojeno přesně podle konkrétních představ úspěšného bojovníka, který je hrdým držitelem titulu ve střední váze v rámci české MMA organizace.

Pokud by zájemce o krasavce na čtyřech kolech chtěl slevu, po telefonu se toho moc nedozví.

"Jde o luxusní vůz po prvním majiteli. Je to takový unikát. Lepší je vše řešit na místě, pokud jde o slevu, " sdělili redakci ŽivotvČesku.cz na zákaznické lince s tím, že vůz je k vidění v pražské pobočce největšího českého autobazaru a přesto, že sleva po telefonu není poskytována, pokud to bude možné, na místě ji lze domluvit.

Unikátní není jenom auto samo o sobě, ale spodní strana spoileru je pak označena přezdívkou slavného bijce – Terminator. Nyní už jen zůstává otázkou, kdo se stane novým majitelem jedinečného sporťáku.

Technická kontrola vozidla bude mít oproti standardní prohlídce možná jednu novinku. Minis...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.