Kila navíc jí krásu neubrala. Selena Gomezová překonala zdravotní problémy a je zpátky. Na videu potěšila fanoušky

Autor: Profimedia | Selena Gomez
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 31. 10. 2021

Někteří lidé dostávají od života jednu ránu za druhou, z nichž se musí vzpamatovat. Zpěvačka, herečka a módní návrhářka Selena Gomezová (29) se musela poprat s vážnými zdravotními problémy, které by někoho srazily na dno, z něhož by se už nedokázali zvednout. Ale jí se to díky vůli a obrovskému odhodlání podařilo. I když ještě není úplně v plné kondici a někteří zlí kritici poukazují na jejích pár kilogramů navíc, vypadá skvěle a neztrácí kouzlo. Dokonce se fotila s fanoušky v Los Angeles a rozdávala úsměvy na všechny strany.

Její první velký úspěch přišel podobně jako u jejích kolegyň Demi Lovatové (29), Miley Cyrusové (28) nebo třeba Hilary Duffové (34) díky gigantovi filmového průmyslu – společnosti Walt Disney. V roce 2007 zazářila jako Alex Russoová v seriálu Kouzelníci z Waverly. V České republice se objevil na televizních obrazovkách až o dva roky později.

"Hledala jsem jinou show, kterou bych dělala. A mimochodem jsem nesmírně pyšná na svou práci pro Disney. Určitým způsobem to formovalo to, kdo jsem. Svůj život jsem s ním spojila už jako velmi mladá. Musím říct, že mám velké štěstí. Bylo o mně postaráno a měla jsem jen krásné zážitky, jsem za to vděčná," řekla Selena Gomezová, jak cituje magazín Seventeen.

Přiznala, že trpěla psychickými problémy, musela podstoupit chemoterapii a otevřeně mluvila o transplantaci ledviny, čímž zdravotní problémy zdaleka nekončily. Na jednoho člověka je toho příliš, ale přesto se dokázala vzchopit a čelit všemu, co jí život přinesl do cesty. Ale i ona měla slabé chvíle. "Pokaždé, když jsem si něčím procházela, řekla jsem si: Co ještě? Co dalšího budu muset řešit? Ale myšlenka, že budu pomáhat lidem, mě držela nad vodou," svěřila se sympatická zpěvačka pro magazín Elle s tím, že někdy už si vážně připadala na konci se silami.

V rámci proma první řady televizního mysteriózního seriálu Only Murders in the Building, kde ztvárnila jednu z hlavních postav, se ukázala v Los Angeles - tam věnovala chvíli fanouškům, chovala se k nim mile a fotila se s nimi. Přesto, že ji ještě stále trochu trápí otoky a má nějaké kilo nahoře oproti své původní váze, zůstává krásná. A o to víc, když prokázala tak neskutečnou osobnost a vnitřní sílu.

Profimedia
Zpěvačka a herečka Selena Gomezová
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu