Krásná Summer z Pobřežní hlídky: Nicole Eggertová nabrala kila a prošla výraznou proměnou

Herečka Nicole Eggertová
Herečka Nicole Eggertová
Foto: Profimedia.cz

Hvězdy populárního seriálu Pobřežní hlídka patřily k idolům televizní obrazovky. Krásné záchranářky v něm ukazovaly v červených plavkách štíhlé postavy a ženské křivky. Americká herečka Nicole Eggertová (49), která ztvárnila jednu z pozdějších rolí Summer Quinnové, byla jednou z nich. Ale roky přibývají a člověk se logicky v průběhu času mění. Blondýnka v příštím roce oslaví jubilejní kulatiny a mnozí by ji dnes možná ani nepoznali.

Do seriálu Pobřežní hlídka nastoupila herečka z amerického Glendale v roce 1992, necelé tři roky po odvysílání prvního dílu na televizní stanici NBC. Zahrála si ve 3. a 4. řadě a závěrečném filmu. V době největší popularity byly osudy hrdinných záchranářů vysílány ve 148 zemích světa, celkem ve 44 jazycích. Čeští diváci se seriálu dočkali na začátku února 1994, kdy ho začala vysílat naše nejúspěšnější komerční stanice.

Nicole Eggertová získala roli tak trochu svérázné Summer Quinnové, která se potýkala s řadou problémů. Stala se oblíbenou postavou, protože oplývala nejen půvabem, ale měla do jisté míry i povahu rebelky.

"Pobřežní hlídka byla únikem pro mnoho lidí, kteří procházeli nejrůznějšími věcmi na světě. Show jsem opustila, protože jsem byla velmi mladá a do té doby moje kariéra vypadala o dost jinak. Instikt mi radil před tím utéct a vrátit se zpátky tam, kde jsem byla dřív. Od začátku to pro mě bylo trochu děsivé. Změnilo to mou kariéru a v neposlední řadě skutečnost, kdo mi volal a nabídky, které jsem dostávala. Myslela jsem si, že útěk od Pobřežní hlídky bude správná věc," řekla Nicole Eggertová, jak uvedl web 7News.com.au.

Desítky let po natáčení se herečka výrazně změnila. Dělí ji pouhý rok od jubilejní »padesátky« a nejdůležitější jsou pro ni její dvě dcery. V minulosti si prošla těžkými časy – bývalému partnerovi a kanadskému herci Coreymu Haimemu zachránila život, když měl záchvat kvůli narkotikům. Mladý muž nakonec zemřel v březnu 2010 ve věku 38 let. V dubnu 2015 se zúčastnila televizního seriálu Botched, kde u ní lékaři řešili úpravu prsou, které chtěla zmenšit.

Říká se, že pouto matky a dítěte je tím nejsilnějším. Nové pocity spojené s těhotenstvím a...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.