Lela Ceterová ukázala tělo pár dní poté, co se stala podruhé maminkou. Do původní váhy mi chybí pět kilo, říká. Popsala zotavování

Nextfoto
Lela Ceterová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 10. 12. 2021

Hned první prosincový den byl pro Lelu Ceterovou (31), snoubenku MMA zápasníka Karlose Vémoly (36), zásadním životním okamžikem. Stala se podruhé maminkou a než přivedla malého Rockyho na svět, byla pozitivně testovaná na koronavirus. Nyní už je i se synkem doma a ze všeho se pomalu zotavuje. "Dnes je desátý den od porodu a v podstatě jsem shodila osm kilo," pochlubila se Lela Ceterová pro ŽivotvČesku.cz a ukázala aktuální snímky, na kterých má perfektní postavu.

Poslední dny byly pro Lelu Ceterovou krásné, zároveň ale velmi náročné. Během boje s covidem dokázala přivést na svět zdravého chlapečka, který dostal jméno Rocky. Má za sebou císařský řez, už je doma s rodinou a pomalu, ale jistě se dává dohromady. Příznaky covidu už ji netrápí, její tělo ale prošlo velkou zátěží, a tak jde na vše pozvolna.

"Pomalu se zotavuji. Teď mi bude končit karanténa, tak si myslím, že už je to v pořádku, už se mi vrátil čich i chuť. Myslím si, že to bude dobré, ale samozřejmě půjdu ještě na testování," řekla pro ŽivotvČesku.cz Lela Ceterová, která na sociálních sítích překvapila své fanoušky, když ukázala, jak vypadá její tělo pouhých pár dní poté, co se stala podruhé maminkou.

"Dnes je desátý den od porodu a v podstatě jsem shodila osm kilo. Na konci těhotenství jsem vážila 68 kilo, takže mi to hezky jde dolů. To jsou asi geny po mamce, protože mamka vždy potom rychle shodila. Ale chybí mi ještě pět kilo do původní váhy a těch posledních pět jde vždy těžko dolů. Hlavně nemůžu cvičit, po císařském řezu nemůžu ani zvedat Lilinku, to mi pomáhá Karlos nebo jeho maminka," prozradila pro ŽivotvČesku.cz snoubenka slavného bijce ohledně své postavy.

Lela Ceterová měla rizikové těhotenství, jen chvíli předtím, než na svět přivedla syna, byla pozitivně testována na covid a porod proběhl císařským řezem v úplné narkóze. Císařským řezem modelka přivedla na svět i dceru Lili, nyní si tak útrapami spojenými s hojením jizvy prochází už podruhé a cítí, že zotavování není tak snadné. Největší důraz teď klade na to, aby byla co nejdříve zdravotně v kondici.

"Mám to za sebou dvakrát a popravdě mám tu jizvu dost opuchlou, to jsem u Lili neměla. Ten druhý císařský řez je asi opravdu jiný, náročnější. Používám stále nějaké léky na bolest, protože fungovat musím, ale snad se to dá postupně dohromady. To šestinedělí má opravdu pro každou ženu význam. Vůbec to nehrotím, ani to, že mi chybí pět kilo do původní váhy, nebudu fotit nic v prádle, tak je mi to jedno. Hlavně se musím dát zdravotně do pořádku," popsala novopečená dvojnásobná maminka pro ŽivotvČesku.cz svůj zdravotní stav.

Snoubenka Karlose Vémoly má to štěstí, že má kolem sebe milující blízké, kteří neváhali a nabídli jí pomoc. Když zrovna MMA zápasník neřeší pracovní povinnosti, je stoprocentním otcem, a k dispozici jsou obě babičky, za jejichž pomoc je zotavující se Lela nesmírně vděčná.

"Kdyby mi nepomáhal Karlos, jeho maminka a nebo moje, která teď přijede a vystřídají se, tak nevím, jak bych to zvládla. Lili je potřeba zvedat do ohrádky, do postýlky, není to žádná sranda. Jsou jí dva roky a je tak živé a bystré děvčátko, že když se teď potřebuju zdravotně zotavit, tak tu pomoc potřebuji," přiblížila pohledná playmate, jak jsou pro ni poslední dny náročné a že bez pomoci by je zřejmě nezvládla.

Přestože Lili budou teprve nyní v prosinci dva roky, jako starší sestřička se už všemožně zapojuje. "Lili za Rockym chodí, chtěla by ho neustále chytat. Jako dítě nemá potřebný cit a Rocky je takový malinký, droboučký. Už teď ho chce i krmit, podává mi i dudlíček. Snažím se ji zapojovat, aby nežárlila, a ona opravdu pomáhá. Myslím si, že to chápe, ne úplně, ale něco na té situaci chápe," dodala pyšná maminka Lela Ceterová pro ŽivotvČesku.cz.

Přestože ještě ani nepřišlo léto, resort zdravotnictví už připravuje občany na blížící se ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu