Lidé, kteří kritizují věkový rozdíl, to od manželky Bohuše Matuše pořádně schytali. Jsou to primitivové, ohnala se Lucie

Bohuš Matuš se svou rodinou
Bohuš Matuš se svou rodinou
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 1. 2022

Je mezi nimi takřka třicetiletý věkový rozdíl, ale oba říkají, že v každodenním shonu si ho vůbec neuvědomují a neřeší. Osmnáctiletá manželka zpěváka Bohuše Matuše (48) popsala, že na zájem veřejnosti a kritiku si zvykala hodně špatně. "S hloupými komentáři se setkávám neustále, ale pro mě to jsou primitivní lidé, kteří se doma nudí," řekla odhodlaně Lucie Matušová pro ŽivotvČesku.cz.

Láska se někdy objeví i tam, kde by ji člověk neočekával. O tom se přesvědčila středoškolačka Lucie Palkaninová, která se jako teenagerka zamilovala do oblíbeného zpěváka Bohuše Matuše. Řada lidí předpovídala vztahu brzký konec nejen kvůli výraznému věkovému rozdílu, ale Bohušovi a Lucii vztah plný úcty a důvěry funguje a dnes spolu vychovávají už roční dceru Natálku.

Lucie Matušová pro ŽivotvČesku.cz popsala, že kritika jí stále vadí, ale už si z ní nedělá tolik, jako v minulosti. Stát se mladičkou partnerkou populárního muže a předstoupit před veřejnost bylo pro plaše působící dívku opravdu náročné. Mnoho lidí nejen na internetových diskuzích dávalo najevo, že třicetiletý věkový rozdíl jim přijde nevhodný. Bohuš i Lucie si přečetli řadu komentářů, kde jim lidé vzkazovali, že musí být určitě »divní«.

"S hloupými komentáři se setkávám neustále, ale pro mě to jsou primitivní lidé, kteří se doma nudí. Nejsme první ani poslední s větším věkovým rozdílem a nechápu, že to pořád někoho baví řešit," řekla pro ŽivotvČesku.cz Lucie.

V době, kdy svého současného manžela potkala, jí bylo 15 let. Z obyčejné středoškolačky se tak doslova přes noc stala žena, která se začala pravidelně objevovat na titulních stránkách společenských magazínů. Lucie dnes přiznává, že to pro ni bylo hodně nepříjemné období.

"Ze začátku mi to hodně vadilo, nechápala jsem, co je komu do toho. Nemohla jsem skousnout hlavně lživé články, teď už jsem si zvykla, že to jiné nebude a neřeším to, pokud to tedy není přes čáru," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz Lucie Matušová. Náročné období to bylo také pro její rodinu, k tomu se však mladá maminka již vracet nechce. Vysvětlila, že svým příbuzným slíbila, že od mediálního zájmu je bude držet v ústraní.

I přes nepříjemnosti a negativní komentáře ale ani v nejmenším nelituje, že se rozhodla stát matkou v mladém věku. A to navzdory tomu, že kvůli mateřským povinnostem zatím nezvládla dokončit střední školu. "Všechno se dá zvládnout i s dítětem," zarputile řekla Matušova manželka pro ŽivotvČesku.cz. Otázkou je, zda dokončení střední školy ještě neodloží, protože s manželem již lehce uvažují nad druhým dítětem.

"Když jsem chodila do školky, chtěla jsem si pořád dokola hrát na rodinu. Záviděla jsem každému, kdo měl mladšího sourozence, a tak jsem si o něj psala každý rok Ježíškovi. To jsem si ale ještě myslela, že se dá miminko sehnat v hračkářství. Každý rok mi však nadělil pouze panenku. Minulé Vánoce se to konečně změnilo a já mám svou vytouženou úžasnou holčičku," svěřila se pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem Lucie a z jejího hlasu lze vyčíst, že ji péče o malou dcerku skutečně naplňuje. Přiznala, že s manželem si začali povídat o tom, kdy by byla vhodná doba pro rozšíření rodiny.

"Na všem jsme se zatím zvládli domluvit," dodala pro ŽivotvČesku.cz manželka zpěváka s tím, že zatím si užívá malou Natálku, ale určitě nechce, aby dcera byla jedináčkem. Pokud prý bude Bohuš doma pomáhat jako dosud, tak se dá všechno zvládnout. Lucie si na manželovi pochvaluje, že doma rád vaří a dokonalé zvládá i »maminkovské« povinnosti, když je Lucie unavená a chce si odpočinout.

Je mezi nimi takřka třicetiletý věkový rozdíl, ale oni jsou šťastní. Navíc na začátku minu...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu