Maledivský babyboom. Po Patricii Pagáčové přiznala požehnaný stav i Veronika Kopřivová

Archiv Veroniky Kopřivové
Těhotná Veronika Kopřivová s přítelem
Foto: Archiv Veroniky Kopřivové
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 10. 2. 2021

Po herečce Patricii Pagáčové (32) oznámila z maledivské dovolené požehnaný stav také modelka Veronika Kopřivová (29). "Budeme rodina. Nosím pod srdcem 21 týdnů náš poklad," napsala modelka na sociální síti.

Odletěli za teplem, aby si zkrátili zimu a začal pořádný tropický babyboobm. Modelka Veronika Kopřivová a její partner Miroslav Dubovický (29) napodobili Patricii Pagáčovou a z exotické dovolené hlásí radostnou zprávu.

"Budeme rodina. Nosím pod srdcem 21 týdnů náš poklad. Je to nádherný pocit, cítím se šťastně a požehnána. Nesmírně se těším na novou životní roli až budu máma. S jistotou vím, že Miroslav bude ten nejlepší táta, kterého jsem si mohla pro naše děťátko přát," vzkázala Veronika Kopřivová z tropického ostrova přes Instagram.

Z prosluněných Malediv v úterý poslala světu zprávu Patricie Pagáčová, ve kterém oznámila, že čeká své první miminko. "Prej se tomu říká babymoon, když chcete ještě stihnout poslední dovolenou ve dvou. Tož zdravíme z babymoonu a obrovsky děkuji vám všem, co jste tady se mnou," napsala herečka k fotografii, na které v plavkách ukazuje rostoucí bříško. "Moc děkuji," odpověděla krásná budoucí maminka na gratulaci od redakce ŽivotvČesku.cz.

"Ano, budeme rodina! Já mám v životě štěstí, že mám skvělou rodinu a úžasnou partnerku, která mi za pár měsíců to největší štěstí přivede na svět. Jsem hrdý na to, že Verunka bude maminka našeho dítěte, protože vím, že bude ta nejlepší," svěřil se budoucí tatínek, který vzkazuje, že se velmi těší na novou životní roli.

Patricie Pagáčová (31) má i v těžké době, která se dotýká všech, pracovní možnosti díky na...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu