Mateřství bez retuše. Alena Šeredová odhalila hříšné stehno a ukázala parádní postavu po třech dětech

Alena Šeredová v roce 2021
Alena Šeredová v roce 2021
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 7. 2021

Někdejší hvězda přehlídkových mol Alena Šeredová (43) si se svým partnerem Alessandrem Nasim (47) a společnou dcerou Vivienne Charlotte užívají prázdnin. Je to více než rok, kdy bývalá vicemiss ČR přivedla na svět vytouženou holčičku. Teď se pochlubila dokonalou postavou, která je skutečně skvostná. I když dceru přivedla na svět po čtyřícítce, obavy neměla. "Pan doktor mi řekl, že radši čtyřicetiletá maminka, která rodila už dvakrát bez komplikací, než pětadvacetiletá prvorodička, u které nevíte, co se může stát," před časem řekla ke svému požehnanému stavu pro idnes.cz.

Trojnásobná maminka Alena Šeredová vychovává kromě maličké Vivienne také dva syny - Davida Leeho (11) a Louise Thomase (13), jejichž otcem je slavný fotbalový brankář Gianluigi Buffon (43). Manželství slavnému páru bohužel nevydrželo, Alena prožila velmi těžké období. Ale nehodila lidově řečeno flintu do žita. Znovu se zamilovala a našla muže svých snů. Sním a dcerou si aktuálně užívá dovolenou v Itálii.

Alena Šeredová má za sebou sice tři porody, ale na svou postavu dbá. Navíc teď odhalila svá pevná stehna, která jsou skutečně ukázkou toho, že když se žena i se třemi dětmi chce udržet ve formě, jde to.

Vždy ale bývalá modelka nebyla nejhubenější. S kily prý dost bojovala - zejména v pubertě. Nakonec ale nad nimi vyzrála. A to nejen díky pravidelné stravě, ale také sportu, který rozhodně k dokonalé postavě patří.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.