Moderátor Petr Suchoň se brzy vrátí na obrazovku. Volné chvíle od televizních novin trávím prací, řekl

Moderátor Petr Suchoň se brzo vrátí na televizní obrazovky
Moderátor Petr Suchoň se brzo vrátí na televizní obrazovky
Foto: Showpix.cz

Petr Suchoň (36) je oblíbenou tváří televizní obrazovky přední tuzemské komerční stanice, ale po posledním incidentu souvisejícím s rozhovorem s prezidentem České lékařské komory Milanem Kubkem (52), přišla ze strany domovské televize měsíční »stopka«. Pro ŽivotvČesku.cz sympatický moderátor prozradil, jak tráví volné chvíle a co je jeho největší láskou.

Moderátor Petr Suchoň patří mezi stálice televizního vysílání na komerční stanici TV Nova. Před třemi týdny se ale nešťastně dostal během rozhovoru v živém vstupu hlavní zpravodajské relace do konfrontace s prezidentem České lékařské komory Milanem Kubkem. Od vedení přišel měsíční distanc, ale nakonec ruch kolem skandálu opadl a vše se zase uklidnilo. Kdy se moderátor vrátí zpátky do vysílání? "Co se týká práce, tak jsem pořád členem redakce sportu, tam vypomáhám jako reportér a vedoucí vydání sportovních novin – to je teď aktuálně moje náplň práce. Co se týče zaměstnavatele, tak nemám žádné informace, ale myslím si, že platí ten měsíc, co zazněl v médiích, tedy měsíční distanc. Myslím si, že žádná změna nenastala," řekl Petr Suchoň pro ŽivotvČesku.cz.

Volný čas věnuje především milované rodině a zvířecím mazlíčkům v domácnosti. "Volné chvíle od televizních novin trávím zase prací v redakci, jinak samozřejmě s rodinou. Manželka a pejsci jsou moje největší opory," přiznal pro ŽivotvČesku.cz moderátor televizních novin, kterému z měsíce mimo obrazovku uběhly už tři týdny.

Mnoho lidí se v době epidemie koronaviru začalo věnovat novým zálibám a učit se další věci. "U mě je vše při starém. Rodina je moje největší láska a zároveň největší koníček, takže v tomto ohledu nenastal žádný obrat nebo převrat," dodal Petr Suchoň pro ŽivotvČesku.cz.

Prezident České lékařské komory (ČLK) Milan Kubek (52) nedávno zveřejnil žádost o pomoc sm...