Reklama:

Módní stylista pro ŽvČ: Hamáčkův svetr je produkt za pár stovek, ale červená mu typově sedí

Janu Hamáčkovi červená podle stylisty typově nevadí..
Janu Hamáčkovi červená podle stylisty typově nevadí..
Foto: Archiv Jan Hamáček / Kája Pavlíček. Koláž ŽvČ
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 5. 2020

Doba koronavirová byla plná zásadních překvapení. To největší si zatím přichystal Jan Hamáček. Z muže v červeném nebo modrém svetru se stal doslova přes noc lídr, který dokázal zapůsobit lépe než samotný premiér. Oblečení, které by si někteří vzali maximálně na zahradu z něj udělalo muže, kterého nešlo přehlédnout. Redakce ŽvČ oslovila českého profesionálního stylistu Káju Pavlíčka, který outfit ohodnotil. A dalo by se říct, že svetr za pár stovek po stránce PR dokázal zvládnout velkou parádu.

Reklama:

Pavlíček se řadí ke známým stylistům s velkým citem pro oblékání. A z jeho slov směrem k ministrovi vyplynulo, že když Hamáčka poprvé spatřil, jen těžko z něj spouštěl oči. "Není to oblečení, které by mělo reprezentovat vysoce postaveného politika. Ať byla situace jakákoliv, tak košile by byla vhodnější. I když jde o volnočasové oblečení, tak mikina či svetr není ideální," Vysvětlil pro Život v Česku uznávaný stylista Kája Pavlíček.

Stylista ohodnotil i červenou barvu, která se prý k Hamáčkovi docela dobře hodí.

Svetr za pět stovek

"Co se týká barvy, tak červená Janu Hamáčkovi nevadí, myslím typově jako člověku. Takovou barvu v pohodě unese, ale nemusela by být výrazně křiklavá. Ale budu se opakovat, není to reprezentativní oblečení," pokračoval stylista pro Život v Česku a nezapomněl zmínit, že o nejnovější kousek od Armaniho nepůjde.

"Nechci se dohadovat mylně, ale svetr pana ministra se bude řadit k těm levnějším a jeho cena bude okolo pěti stovek," dodal pro ŽvČ stylista Kája Pavlíček, který v minulosti oblékal a radil řadě českých osobností.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: