Můj tunel na konci má světlo, říká herečka Ivana Chýlková o svazující epidemii

Ivana Chýlková
Ivana Chýlková
Foto: nextfoto

Jedna z nejlepších českých herečka a životní optimistka Ivana Chýlková (57) pečlivě sleduje dění kolem epidemie koronaviru. Přiznala, že z viru má obavy. "Jakmile se bude moci moje věková kategorie nechat naočkovat, jdu do toho," uvedla manželka Jana Krause (67) pro ŽivotvČesku.cz.

Oblíbená herečka Ivana Chýlková, kterou si diváci pamatují ze seriálu Přítelkyně z domu smutku (1992) či z filmu Čas sluhů (1989), přiznala, že vývoj epidemie koronaviru sleduje se znepokojením.

"Pokud jde o vir, tak obavy mám. Jakmile se bude moci moje věková kategorie nechat naočkovat, jdu do toho," uvedla pro ŽivotvČesku.cz vynikající herečka, která zvládá dramatické i komediálně laděné role.

"Můj tunel má konec, světlo vidím," dodala Ivana Chýlková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že vždy se snaží na život hledět z té lepší stránky.

Stejný názor na očkování proti koronaviru mají také její herečtí kolegové Karel Heřmánek (73) či Luděk Sobota (77). "Samozřejmě bych se nechal očkovat. Jakmile bude možnost se nechat naočkovat, tak to podstoupím," řekl již dříve Karel Heřmánek pro ŽivotvČesku.cz. Luděk Sobota redakci prozradil, že ho k očkování motivuje jeho lékařka. "Očkovat se nechám a spoléhám na naší doktorku, ona je sympatická a řekla mi, že když se nechám očkovat, nemusím ani na testy, což uvítám. Nemám rád, když se mi někdo šťourá v nose," zdůraznil Luděk Sobota.

Herečka a spisovatelka Ivanka Devátá (85) má k umění blízko už od mládí, dnešní doba ovšem...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.