Na safari do Brna. Takhle žije Regina z VyVolených. V rozházeném šatníku lze spatřit i kolečkové brusle

Bydlení Reginy z VyVolených
Bydlení Reginy z VyVolených
Foto: ŽivotvČesku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 5. 2023

Rekreační oblast u Brněnské přehrady je krásné místo, které nabízí příjemný kontakt s přírodou. Kdo je však opravdový dobrodruh, může si v tamní flóře přijít na své i pohledem do skutečné divočiny. Řeč je o místu, které dnes už neoprávněně obývá účastnice někdejší reality show VyVolení Regina Agia (dříve Holásková). Redakce ŽivotvČesku.cz pořídila snímky v místě, kde bojovnice proti systémovým hodnotám bydlí. Zejména škála jejího šatníku je pozoruhodná a dokumentuje, jak si dokáže člověk poradit bez závislosti na elektřině, vodě a dalších vymoženostech.

Kdo plánuje návštěvu safari nebo džungle, nemusí cestovat tisíce kilometrů. Stačí si zajet do blízkosti Brněnské přehrady, kde zažije parádní podívanou. Právě tam žije v rekreační oblasti kontroverzní účastnice reality show, která dlouhé roky odmítá být součástí systému.

Redakce ŽivotvČesku.cz získala informace, jak to vlastně s bydlením Reginy je. V současnosti je na pozemku podle všeho nelegálně. Dříve však byla majitelkou chaty v objektu, o který ale měla přijít.

"Příběh je jednoduchý. Koupila si chatu na pozemku, který ale nebyl její. Ten je majetkem několika vlastníků. Takže mohla užívat pouze chatu, což ale neřešila. Následně v exekuci o chatu přišla. Bylo jí následně oznámeno, což je něco přes rok zpět, aby pozemek opustila. Neučinila tak. Nikdo z vlastníků to dlouho neřešil, teď už ale některým z nich celá situace, a to s ohledem na stav celého místa, začala vadit. Kdyby to tam třeba začalo hořet, tak to bude velký průšvih. A co vím, tak neoprávněné užívání pozemku už chtějí řešit. Víc k tomu nevím," uvedl pro ŽivotvČesku.cz jeden ze sousedů, který má k majitelům rekreačního pozemku blízko, ale přál si zůstat v anonymitě. Redakce jeho totožnost však zná.

Sama Regina pro ŽivotvČesku.cz v loňském roce v rozhovoru uvedla, že pořízení nemovitosti byla chyba. "Do rekreační oblasti jsem se odstěhovala, protože na radu kamaráda jsem investovala do malování, takže jsem mu pak vracela i nějaké peníze. Přestěhovala jsem se sem. Teď to po patnácti letech vzdávám. Je pravda, že mně chatu obsadili při nějakých nedoplatcích, co jsem měla, když jsem měla malou (dceru). Koupila jsem to špatně, přiznávám. Není tam vjezd, všechno jsem tahala ručně a není tam voda. Chci najít příjemnější místo, s mými psy to není jednoduché, ale věřím, že to půjde," popsala pro ŽivotvČesku.cz sympatická blondýna, která tehdy ohledně financí uvedla, že ji živí umění.

I když si Regina plánovala, že si najde něco důstojnějšího, nakonec zůstala v místě, které jí dopřává určitou formu svobody a »divokého života«. Ačkoliv systém odmítá, některé jeho vymoženosti však v jejím majetku lze najít. Třeba kolečkové brusle, jak ukazuje jeden ze snímků, jsou toho důkazem. Na druhou stranu se nedá zpochybnit její kladný vztah ke sportu - protože ve zdravém těle je zdravý duch.

 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.