Odborník odhalil, proč Menzelová má každé dítě s jiným mužem. Jde o citově deprimovanou ženu, říká

Vdova po legendárním režisérovi Olga Menzelová
Vdova po legendárním režisérovi Olga Menzelová
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 11. 2020

Producentka Olga Menzelová (42) zaskočila Česko, když potvrdila, že před rokem a půl se jí tajně narodil syn Albert. Aby si uchovala tajemství, zvolila domácí porod v zahraničí. Její manžel Jiří Menzel, který se zotavoval z těžké nemoci, byl prý z jejího těhotenství a později také přírůstku do rodiny nadšený, přestože otcem dítěte je egyptolog Miroslav Bárta. Pro ŽivotvČesku.cz zhodnotil psycholog, co stojí za tím, že vdova po legendárním režisérovi má každé dítě s jiným mužem.

Producentka má s režisérem Jaroslavem Brabcem nejstarší dceru Annu, která se narodila, když už byla Olga provdaná za Jiřího Menzela. S oscarovým režisérem má mladší Evu.

Pro ŽivotvČesku.cz okomentoval renomovaný psycholog zaměřený na rodinné vztahy Jeroným Klimeš, co stojí za tím, že Olga Menzelová má tři děti a každé s jiným mužem.

"Ona se zamilovává. Když je s jakýmkoliv chlapem, tak po nějaké době se zamiluje do nějakého jiného. A čím slavnější, tím lepší. Slavný musí být, to je u ní podmínka zamilování. Aby byla schopna se zamilovat, musí být slavný a úspěšný. A když se zamiluje, tak dělá děti. Toto mívají většinou citově deprimované ženy," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz renomovaný psycholog Klimeš.

Seznamte se: nejpronásledovanější dítě - zřejmě nejen v Praze - 'Všichni vědí, že existuje, ale nikdy ho nikdo neviděl, někdo jako Yetti'. Náš Albísek,“ popsala rodinné foto Olga.

Olga Menzelová se pro porod na Mallorce, kde má druhý domov, rozhodla kvůli soukromí a klidu. „Přesto, že sama nejsem punkerka, tak ze všech úhlů vyšla nejlépe možnost domácího porodu. Bylo to v domečku na samotě. Byl u toho španělský porodník a vše dopadlo nádherně. Ale byla bych ráda, aby ženy věděly, že rozhodně nejsem jednou z těch, které domácí porody propagují a doporučují. To, že to dopadlo dobře u mě, neznamená, že to dopadne dobře i u nich,“ řekla producentka.

Syna po narození propašovala do Česka, jelikož nechtěla čekat na vybavení pasu ve Španělsku. Existenci syna chtěla Menzelová oznámit v létě, když slavil rok. Jelikož se však jejímu manželovi zhoršil zdravotní stav, rozmyslela si to. Jiří Menzel zemřel letos 5. září.

Zanedlouho uplyne už měsíc od zahájení nového školního roku, které provázela řada opatření...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu