Ornella Koktová ukázala snímek, jak vypadá přirozeně bez líčidel. Promluvila, jak zvládne 3 děti

Ornella Koktová s manželem Josefem jsou trojnásobnými rodiči
Ornella Koktová s manželem Josefem jsou trojnásobnými rodiči
Foto: Nextfoto.cz

Ornella Koktová (27) a Josef Kokta (63) přivedli na svět dva syny a teď se poprvé dočkají společné dcery. Ornella počítá hodiny do její narození a přiznala, že s ní začínají hormony pořádně cloumat. "Vše je nachystané včetně tašky do porodnice. Narodit se dcera má každým dnem," řekla pro ŽivotvČesku.cz brzy trojnásobná maminka, která světu ukázala snímek, jenž ukazuje její přirozenost.

"Vše je nachystané včetně tašky do porodnice. Ale jméno pro miminko a přesný termín nebudeme zatím prozrazovat, ale bude to každým dnem," řekla pro ŽivotvČesku.cz Ornella, která přivede svou dceru na svět císařským řezem a momentálně se netají tím, že s ní pořádně cloumají hormony a štěstí nachází během mazlení syna.

Unavená, neupravená, bordel jak v tanku, v útlumu...ale šťastná.🤍 Asi hodinový mazlení se Svenem mě neskutečně...

Zveřejnil(a) Ornella Koktová dne Sobota 3. dubna 2021

Manžel Josef u porodu nebude. "Máme velké obavy kvůli covidu, protože Ornella je v rizikovém těhotenství a nákaza by byla velký problém a mohla by ohrozit miminko," vysvětlil pro Životvčesku.cz Josef Kokta, že celá rodina žije v izolaci.

Ornella se na narození dcery těší. Nebojí se ani toho, že bude muset zvládnout celkem tři děti. "Obavy z toho nemám. Nepatřím k lidem, kteří by se života báli, takže tři děti zvládnu. Hračka to asi nebude, ale pro mámu je to vlastně radost a starost, takže to půjde přirozeně samo," dodala pro ŽivotvČesku.cz Ornella Koktová s tím, že hodně pomáhá manžel Josef.

Ornella Koktová (28) přivedla na svět dcerku Lilianne a stala se tak trojnásobnou maminkou...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.