Otěhotněla jsem se psem, raduje se Slovenka. Kvůli vlčákovi opustila manžela a tři děti

Slovenka otěhotněla se psem, podvedla s ním manžela (fake news)
Slovenka otěhotněla se psem, podvedla s ním manžela (fake news)
Foto:

Povolení sexu se zvířaty na Slovensku už přineslo první ovoce. 38letá žena z Banské Bystrice se po letech přiznala k tomu, že manžela a tři děti opustila kvůli poměru se svým vlčákem. Teď je navíc přesvědčená, že s 6letým psem otěhotněla, píše list Košická hvězda.

Mária Luknárová (38), učitelka v mateřské školce ze slovenské Banské Bystrice, se vykašlala na svoji rodinu kvůli psovi. Jak řekla webu Košická hvězda, souloží s ním už od štěněte, ale teprve po povolení sexu se zvířaty z tohoto týdne mohla jít s pravdou ven.

Manžela a tři děti hodila za hlavu s vlčákem Flíčkem se přestěhovala na chalupu za městem. V horách si teď užívají lásky dosyta. Tak moc, že Mária zřejmě otěhotněla. Alespoň to řekla novinářům.

"Doktor mi řekl, že netuší, jak se to mohlo stát. Ale je to tak. S Flíčkem jsme štěsítm bez sebe," prozradila se slzami štěstí v očích.

Manžel ji nikdy neuspokojil, pes vždycky

"S manželem jsme se už nemilovali a sex s ním byl příšerný. Flíček ví, jak mi to udělat, abych byla spokojená. Nikdy mě zatím nezklamal," vyprávěla, zatímco drbala vlčáka za ouškem.

Soud zakázal Márii přibližovat se k dětem, zatím pouze ke svým. Prý by je její životní styl mohl nenávratně poznamenat. Teď se bude rozhodovat i o tom, jestli nedostane zákaz být v kontaktu se všemi ratolestmi. Žena totiž pracuje jako učitelka v mateřské školce a do práce si nosí fotky svého psa, které tam všem ukazuje.

"Tahle žena by měla okamžitě nastoupit ústavní léčbu. Až porodí, rozhodneme," uvedla soudkyně z Banské Bystrice.

Žena je ale rozhodnutá, že v případě rozhodnutí v její neprospěch uteče do hor, kde bude žít se svým psem nadosmrti. Živit se chce lesním jahodím.

V neděli mimořádně zasedne vláda a bude vyhodnocovat, zda v pondělí dojde k přesunu podle ...

Poznámka: Tuto zprávu se nepodařilo ověřit, je možné, že se tento příběh nikdy neuskutečnil. Proto je článek zařazen v rubrice fake news a slouží především k pobavení.