Podraz a zklamání. Taťána Gregor Brzobohatá ostře odsoudila chování svého manžela Ondřeje, který má už jinou ženu

Nextfoto
Taťána a Ondřej Gregor Brzobohatí
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 22. 12. 2021

Zdá se, že toto nebude klidný rozvod. Po osmi společných letech skončila láska mezi Taťánou Gregor Brzobohatou (33) a Ondřejem Gregorem Brzobohatým (38). Kdo si myslel, že vše proběhne hladce, tak se spletl. Taťána naplno promluvila o velikém zklamání a důvěře, která byla zničena. Redakce ŽivotvČesku.cz získala i vyjádření respektovaného psychologa Jeronýma Klimeše (54).

Vše nasvědčuje tomu, že Taťána Gregor Brzobohatá, za svobodna Kuchařová, vůbec netušila, že její manžel si začal románek s tanečnicí Zuzanou Pilnou. Ve středu večer promluvila o velikém zklamání. Chtěla rozšiřovat rodinu, místo toho se z Blesku dozvěděla, že její vyvolený má nový vztah.

"Jediné, co k tomu můžu říct, je to, že náš vztah jsme teprve definitivně ukončili až včera a požádám o rozvod. To, co jsem se dozvěděla z médií, mě překvapilo a zaskočilo, a je to pro mě pochopitelně veliké zklamání v člověku, kterému jsem věřila a plánovala s ním aktuálně rozšířit rodinu, a se kterým jsem 30. 6. 2021 obnovovala manželský slib, který pro mě manžel přichystal jako překvapení k našemu 5. výročí svatby," uvedla Taťána Gregor Brzobohatá pro pořad Showtime.

To jsou slova, která vůbec nesvědčí o tom, že by se manželé v klidu dohodli, že spolu ukončí společnou cestu životem. Naopak to vypadá, že Taťána měla v poslední fázi na hlavě parohy, o kterých netušila.

"Kompletní vzpamatování se z vážného vztahu a rozchodu se určuje na pět let, ale myslím si, že po roce nebo spíše po dvou už lidé dokážou navázat plnohodnotný vztah," řekl pro ŽivotvČesku.cz psycholog Jeroným Klimeš.

Před pěti lety 30. června 2016 řekla své »ano« nejkrásnější žena světa z roku 2006 hudebníkovi Ondřeji Brzobohatému v bazilice Nanebevzetí Panny Marie na pražském Strahově. Svatba přišla po tříletém vztahu a láska vydržela pět let. Stejně tomu bylo i v případě předchozí manželky, kterou byla PR manažerka a produkční Johana Indráková (41).

Taťána Kuchařová (34), dříve Gregor Brzobohatá, a Ondřej Gregor Brzobohatý (39) se v loňsk...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu