Policie žádá o pomoc. Ztratila se dívka, která je maminkou ročního dítěte. Je nemocná a nemá u sebe léky

Hledá se 17letá maminka ročního dítěte
Hledá se 17letá maminka ročního dítěte
Foto: Archiv Policie ČR

Policie žádá o pomoc veřejnost v případu nezvěstné 17leté dívky, která je také matkou ročního dítěte. Její zmizení se datuje k pátku 19. ledna, kdy odešla z domu a už se nevrátila. Mobilní telefon má vypnutý a nikdo o ní nic neví.

V pátek 19. ledna kolem 18. hodiny večer odešla na procházku mladá maminka Sára Bendíková žijící v Mimoni v okrese Česká Lípa z domu, kde bydlí se svou matkou. Od té doby o ní nikdo nic neví a přesto, že to není poprvé, co takto na krátký čas zmizela, momentálně to vzbuzuje u rodiny velké obavy, protože 17letá dívka je matkou teprve ročního dítěte.

"Pohřešovaná Sára je malé a štíhlé postavy – měří 162 centimetrů. Má hnědé oči a hnědočerné kudrnaté vlasy, které nosí vyčesané nejčastěji do klasického drdolu," uvedla policie pro ŽivotvČesku.cz k jejímu popisu.

Specifický je u ní pak zubní předkus a rozpoznatelná může být také díky tetování na zápěstí, kde má vyobrazený srdeční tep ukončený srdcem. Naposledy byla viděna při odchodu z domova v černé bundě značky Adidas. Na sobě měla šedé legíny a na nohách pak černé kotníčkové boty.

V médiích je často zmiňován negativní vliv celebrit na mladší generaci, ale sláva a úspěch...

Její matka a babička dítěte se o něj stará a obává se o dceru i z toho důvodu, že Sára trpí chronickou nemocí a užívá pravidelně léky, které u sebe nemá. Pokud má někdo o dívce informace nebo ji viděl v období od 19. ledna dosud, měl by se obrátit na telefonní linku 158 nebo se dostavit na kteroukoli policejní služebnu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.