Poslední rozloučení s Hanou Krampolovou (†59): Dorazil idol dětských srdcí, Dagmar Patrasové to neskutečně slušelo

Dáda všechny překvapila, velmi jí to slušelo.
Dáda všechny překvapila, velmi jí to slušelo.
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 8. 2020

Když dorazila na poslední rozloučení s manželkou Jiřího Krampola (82) herečka Dagmar Patrasová, všichni zpozorněli. Vystrojila se totiž do asymetrických černých šatů, ze kterých vykukovalo její tetování na zádech.

Dagmar zvolila velmi výrazné šaty v barvě smutku. Přišla mezi posledními hosty. Poslední rozloučení s manželkou herce Jiřího Krampola bylo pouze pro pozvané. Všichni zavítali do pražské restaurace Černý kohout. Hanu Krampolovou a Dagmar Patrasovou pojilo letité přátelství.

I když Krampol od pondělní smrti své ženy nedával výrazně smutek najevo, emoce na něj mezi hosty nakonec dolehly.

Pohřeb jen pro rodinu

"Poslední rozloučení bude soukromé, jenom rodina. Žádný velký pohřby, rakve, já to nesnáším. Jen rodina a to je celé," řekl minulý týden Jiří Krampol pro ŽivotvČesku.cz, jak si poslední rozloučení pro svou manželku představuje.

Prostory pro rozlučku mu poskytla rodinná přítelkyně a vdova po expremiéru Stanislavu Grossovi (†45) Šárka Grossová (50) ve své restauraci.

Mezi pozvanými byl producent Pavel Pásek, někdejší boxer Rosťa Osička nebo bývalý premiér Jiří Paroubek a další. Dorazila i sestra Hany Krampolové Marie.

Důvodem úmrtí bylo celkové vyčerpání organismu a prasklý vřed na jícnu, který krvácel. Hana Krampolová zemřela náhle 3. srpna 2020. Naposledy vydechla v náručí svého milovaného manžela.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.