Pravidla diskuze pod články serveru ŽivotvČesku.cz

Následující pravidla jsou základním kodexem doporučovaného chování uživatelů diskuzí pod články serveru ŽivotvČesku.cz.

Jasná identifikace

Přispívat do diskuze mohou pouze registrovaní uživatelé portálu Facebook.com. Za hrubé porušení pravidel je považováno použití identity jiného uživatele, případně vytváření identit, které se nápadně podobají cizím. Tyto případy mohou být v závažných případech odpovídajícím způsobem nahlášeny provozovateli diskuze, kterým je společnost Facebook.com případně mohou být vymazány administrátory portálu ŽivotvČesku.cz.

Respektujte zákony

Žádné z činností a názorů, prováděných a prezentovaných v rámci diskuze pod články, nesmí porušovat platné zákony této země. Správci a administrátoři serveru ŽivotvČesku.cz jsou předurčeni k tomu, aby všemi dostupnými prostředky bránili nezákonným činnostem prováděným jeho prostřednictvím. Uživatelé, kteří se takto dopustí porušení zákona, mohou být stíháni Policií ČR.

Zákaz vulgarismů

V diskuzích jsou vulgarismy zakázány. Porušení tohoto pravidla může vést k nahlášení příslušných příspěvků společnosti Facebook.com případně uvědomění Policie ČR, nebo být smazány po upozornění na email redakce ŽivotvČesku.cz ([email protected]).

Zákaz obtěžování

Používání vulgarismů, hrubé osobní invektivy vůči ostatním návštěvníkům diskuze, umísťování kontroverzních příspěvků nevztahujících se k tématu diskuze, umisťování příspěvků omezujících provoz nebo přehlednost diskuzí – to vše jsou aktivity, které mohou být považovány za obtěžování.

Zákaz komerčních aktivit

Diskuze pod články jsou určené pro čtenáře serveru ŽivotvČesku.cz a není možné v jeho rámci bez souhlasu provozovatele volně prezentovat informace sloužící k přímé podpoře jiných komerčních aktivit. Není zde proto možné volně uveřejňovat komerční inzeráty, nabídky služeb, upoutávky na komerční akce a podobně.

Dodržování pravidel

Každý uživatel je povinen seznámit se s pravidly diskuzí serveru ŽivotvČesku.cz a řídit se jimi. Diskuze spravují administrátoři serveru Facebook.com a portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu