Rozvod Jiřího Paroubka s manželkou už za pár dnů. Bojím se, že Petra použije chytrý trik

Petra Paroubková a Jiří Paroubek
Petra Paroubková a Jiří Paroubek
Foto: Profimedia.cz

Bývalý předseda vlády Jiří Paroubek (68) se již za pár týdnů dostaví k soudu, kde proběhne rozvodové stání s jeho bývalou partnerkou Petrou Paroubkovou (47). Skončí tak pro něj jedna životní etapa, ovšem bitvě konec ještě zdaleka nebude. Po rozvodu totiž proběhne boj o majetek. "Bojím se, že k rozvodu ale třeba nedojde," uvedl pro ŽivotvČesku.cz bývalý předseda ČSSD.

"Rozvod bude někdy na konci měsíce. Bojím se, že se tomu může Petra vyhnout, že bude třeba v karanténě. Jsou to triky, které by mohly náš rozvod odložit," svěřil své obavy pro ŽivotvČesku.cz Jiří Paroubek.

Jiří Paroubek se s Petrou Paroubkovou seznámil během práce v době jeho politické kariéry a v roce 2007 došlo na svatbu. O necelých 10 let později manželé oznámili rozchod a už za pár týdnů se bude konat rozvodové řízení.

Bývalý člen a předseda strany ČSSD už má za sebou soudní spory ohledně výživného na dceru a její péče. Ačkoliv nyní dojde k rozvodovému stání, neznamená to, že by pro něj tak vše definitivně skončilo.

"Termín rozvodového stání máme na konec dubna. Emoce nemám žádné, beru to, jak to je. Počítám s tím, že se to ještě pár let bude táhnout, tedy pokud jde o majetek. Hrozba je ale i nad tím, že k rozvodu z nějakého důvodu nedojde, že půjde opět o nějaký trik," dodal pro ŽivotvČesku.cz Jiří Paroubek, jehož partnerkou je nyní Gabriela Kalábková.

Soudní tahanice manželů Paroubkových nekončí. Podle bývalého předsedy vlády by měl soud ře...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.