Salma Hayeková se ukázala v teplákách a nenalíčená. Nejsem žhavá, ale stárnutí mi jde dobře, říká o sobě

Herečka Salma Hayeková
Herečka Salma Hayeková
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 4. 2022

Herečka Salma Hayeková (55) patřila v 90. letech a na začátku nového milénia k často obsazovaným herečkám. Její neuvěřitelný sex-appeal do kin a k obrazovkám lákal zástupy diváků. Pověst sexbomby si drží dodnes, nemá přehnané sebevědomí, ale ani si nemyslí, že by se měla za co stydět. Proto jí nedělá problém si vyjít ven v ležérním oblečení a nenalíčená.

Salmu Hayekovou si mohou diváci dobře pamatovat například z filmů Desperado, Tenkrát v Mexiku či z romantické komedie Jen blázni spěchají. Největší úspěch v poslední době sklidila za roli ve filmu Klan Gucci, pro kterou musela přibrat několik kilogramů. Sama přiznává, že boj s jejich shazováním byl pro ni náročnou disciplínou.

"Až jsem se divila, jak málo kilogramů jsem dala dolů. Zarazilo mě to. Přibrat bylo velmi jednoduché a rychlé, ale dolů už ta váha jde výrazně pomaleji. Souvisí to i s věkem, ale jedním z problémů v mé branži je, že i když ženy stárnou, očekává se od nich, že stárnout nebudou. Já jsem ale na své tělo pyšná a jsem za něj vděčná," řekla Salma Hayeková v rozhovoru pro ženský magazín InStyle.

Když se Salma Hayeková vydává na procházku, rozhodně nemá zapotřebí se nalíčit a obléct jako na červený koberec. Na posledních fotografiích byla zachycena ve volném ležérním oblečení, nenalíčená a s vlasy spletenými do copů. Přestože rozdíl mezi těmito snímky a takovými, na kterých je zachycena na společenských událostech, je viditelný, i v této podobě má herečka jiskru. A sama to moc dobře ví.

"Rozhodně si nemyslím, že jsem žhavá, ale na svůj věk a s životním stylem, jakým žiji, si myslím, že stárnutí mi jde dobře. Za to všechno vděčím meditaci. Doufala jsem, že to naučím i svou dceru a budeme si při meditaci dělat chvíle pro sebe, ale podle ní je to nudná činnost, kterou by navíc chtěla dělat sama, kdyby se do ní přece jen pustila," dodala herečka, podle které je meditace klíčem ke kráse a spokojenosti.

Bývalá herečka Cameron Diazová (49) odešla v roce 2014 do důchodu. Její prioritou je nyní ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.