Sandra Nováková vyrazila po covidu do přírody. Vzala i roztomilého syna Mikuláše, který roste jako z vody

Sandra Nováková je krásná maminka malého Mikuláše
Sandra Nováková je krásná maminka malého Mikuláše
Foto: nextfoto.cz

Herečka Sandra Nováková (38), známá také z role zdravotní sestřičky Gábiny v populárním seriálu z lékařského prostředí, před nedávnem prodělala koronavir jako mnoho dalších celebrit. Přesto, že měla lehký průběh, i tak pocítila řadu nepříjemností spojených s tímto onemocněním. Naštěstí se z toho dostala a konečně se zas může naplno věnovat rodině. Se synem Mikulášem (4) se rozhodla vydat na čerstvý vzduch do lesa.

Hvězda seriálu Modrý kód a Sestřičky si musela projít nepříjemnou zkušeností, když byla pozitivní na onemocnění covid-19. Skoro týden strávila v posteli a snažila se poctivě dodržovat klidový režim, aby se co nejdříve uzdravila. Oporou jí byl partner a úspěšný režisér Vojtěch Moravec (33), který pomáhal, jak se dalo. Krásná herečka naštěstí krušné dny překonala a mohla se vrátit a zapojit do běžného života. "Opravdu teď nejde o vás, silné jedince s dobrou imunitou, jde o ty zranitelnější. O lidi, kteří by tady mohli klidně ještě pár let žít plnohodnotný život. Prosím, chovejte se zodpovědně, omezte svoji »svobodu«, noste roušky a omezte kontakty na minimum. Opravdu je teď potřeba zabrat," požádala Sandra Nováková na svém instagramovém profilu o toleranci a respektování vládních nařízení.

Poté, co strávila dlouhé dny v posteli, se tak těšila na chvíli, kdy bude moct vyrazit na čerstvý vzduch. Již zdravá se vydala na procházku do lesa se synem Mikulášem, který v prosinci oslaví páté narozeniny. "Jediný místo, kam se teď dá nosit rtěnka… do lesa," okomentovala herečka vtipně svoji fotku se synem, kde jsou spolu v přírodě a bez roušky. Právě tam, kde se nenachází ve společnosti nebo blízkosti lidí, je povolené ji odložit.

Brzo pětiletý Mikuláš roste jako z vody, ale těžko říct, jestli se víc podobá mamince nebo tatínkovi Vojtěchovi. Kromě toho, že je to hodně energické dítě, které se umí rodičům postarat o zábavu, podědil také jejich smysl pro humor. Se slavnou maminkou tvoří spousty společných fotek, kde je znát, že spolu mají opravdu krásný vztah.

Vendula Pizingerová (48), ředitelka nadace Kapka naděje, přivedla na svět před měsícem a p...