Slovenka těhotná s vlčákem porodila: Takhle vypadá jejich potomek, kvůli kterému se musí naučit štěkat

Slovenka těhotná s vlčákem už porodila
Slovenka těhotná s vlčákem už porodila
Foto: archiv
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 5. 2020

Kdo by si na ten příběh nepamatoval. Slovenka roky podváděla manžela se psem, nakonec ho opustila, protože s vlčákem Flíčkem otěhotněla. Jak v neděli informoval list Košická hvězda, Mária Luknárová (38) už se stala matkou. Už počtvrté, jenomže tentokrát se jí nenarodilo lidské dítě, nýbrž kříženec člověka se psem. Nabízíme první pohled na jejich potomka.

Příběh se šťastným koncem. I tak se dá ve zkratce shrnout bizarní případ těhotenství Slovenky s vlčákem, o kterém informoval deník Košická hvězda. Mária Luknárová (38), původně učitelka z mateřské školky v Banské Bystrici, totiž přivedla dítě na svět.

Potomka, kterého má se psem Flíčkem, bohužel nečeká šťastný život. Jak ukazují první fotografie, které se slovenským médiím podařilo získat, nevypadá ani jako člověk, ani jako pes. Rty vypadají lidsky, tělo má ale zvířecí. Navíc se zdá, že bude mít nepříjemné problémy se zrakem.

Psí otec má radost

"Zahrneme ho tou největší láskou, kterou člověk a pes mohou dát. Až nás propustí z veterinární stanice, kde jsem rodila, stěhujeme se do lesů v Nízkých Tatrách," říká šťastná čtyřnásobná maminka Mária s tím, že v horách by si její syn, jenž dostal jméno Igor Lorenzo Flíček I., mohl najít kamarády mezi místními vlčaty nebo medvíďaty. Kdyby ho dala do lidské školky, zřejmě by tam pochopení vrstevníků nenašel.

A co k tomu řekl otec? "Haf, haf, haf haf haf, haf! Haf haf, vrrr, haf," vyjádřil se šťastlivec, který už se těší, až bude moct rodině zaopatřit tu nejlepší lesní noru široko daleko.

Granule a mléko

Před Máriou teď stojí další velká životní výzva. Musí se naučit štěkat, aby se synem Igorem mohla komunikovat. Její milovaný vlčák už jí základy naučil, ale bude se muset zdokonalit. "Bude to náročné, ale co bych pro svoje vlčáčky neudělala," těší se žena, kterou hodně lidí odsoudilo.

"Vůbec mě to nezajímá, jsem šťastná a to je hlavní," tvrdí odhodlaně. Že hodila za hlavu svůj dosavadní život s manželem a třemi dětmi, je už ovšem na pováženou. Igora prý čeká krásné dětství. "Krmit ho budeme granulemi, pro které budu jezdit do vesnice. Vždycky mu je zaliji mateřským mlékem, aby si pochutnal a byl spokojený," uzavřela šťastná maminka, jejíž příběh rezonuje nejen Slovenskem, ale i Českem.

Podívejte se, jak k otěhotnění došlo. Psali jsme ZDE: Otěhotněla jsem se psem, raduje se Slovenka. Kvůli vlčákovi opustila manžela a tři děti

Informace Košické hvězdy se nepodařilo zcela ověřit, proto je článek v rubrice fake news a slouží především k pobavení v těžkých koronavirových časech.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu