Těhotenství dlouho tajila. Moderátorka Veronika Farářová se pochlubila rostoucím bříškem

Profimedia.cz
Veronika Farářová se pochlubila rostoucím bříškem
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 1. 10. 2020

Moderátorka Veronika Farářová dorazila na středeční tiskovou konferenci soutěže krásy v pokročilém stupni těhotenství a jako budoucí mamince jí to opravdu velmi sluší.

Ředitelka České Miss Veronika Farářová je v očekávání. Na tiskovou konferenci spojenou s představením letošního ročníku České Miss se ukázala v obepnutých oranžových šatech, které rýsovaly její rostoucí těhotenské bříško. Bylo vidět, že prožívá jedno z nejkrásnějších životních období, protože rozdávala úsměvy a vypadala spokojeně.

Krásná brunetka má za sebou úspěšnou mediální kariéru. Působila jako moderátorka na neznámějších televizních stanicích a zpravodajských webech, ale rozhodla se věnovat především osobnímu životu a mateřství, po kterém toužila. V roce 2015 se provdala za podnikatele Jaroslava Faráře, který byl jejím dlouholetým partnerem třináct let.

Během jarní karantény moderátorka neváhala a společně s maminkou se pustila do šití roušek. Tehdy je předala s kamarádem Jarem Smejkalem (29), zpěvákem ze Superstar, domovu důchodců v Turnově. Roušky odvezla také do Ústavu péče o matku a dítě v Podolí (kde mimo jiné nedávno porodila modelka Renata Langmannová).

Někdy se děti rozhodnou jít ve stopách rodičů, jindy zase naopak. Krásná modelka, moderáto...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu