Unikátní snímek, který ukazuje muže, jemuž patří srdce Moniky Bagárové. Vztah by jim ale nefungoval

Profimedia
Monika Bagárová a Jan Bendig
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 26. 12. 2021

Zpěvačka Monika Bagárová (27) v čase vánočním na sociálních sítích oznámila, že už netvoří pár s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (31), s nímž má více než roční dceru Ruminku. Po rozchodu ale její srdce rozhodně nezůstalo prázdné a z velké části ho vyplňuje její nejlepší přítel Jan Bendig (27). Jejich pouto je natolik silné, že před lety vyvolalo spekulace o tom, že spolu tvoří pár. Přátelská láska mezi nimi je ale přitom silnější, a to už i z důvodu, že zpěvák se dlouhodobě netají tím, že preferuje v partnerství muže.

Krátce po Štědrém dnu Monika Bagárová oznámila, že její vztah s Makhmudem Muradovem došel svému konci. Vztah zpěvačky a MMA zápasníka trval přibližně 3 roky a vzešla z něj společná dcera Rumia. Na svět přišla v květnu loňského roku. První spekulace o problémech ve vztahu zpěvačka vyvracela před několika měsíci, což se s určitou intenzitou opakovalo až do současnosti, kdy se rozhodla dál nemlžit a říct pravdu ohledně vztahu s otcem svého dítěte.

Nejbližším přítelem Moniky Bagárové je řadu let zpěvák Jan Bendig, s nímž se poznala v roce 2009. Tehdy oba soutěžili o titul první Československé SuperStar. Během soutěže mezi nimi vzniklo významné a silné pouto a tak se není čemu divit, že některá média spekulovala, že spolu tvoří partnerskou dvojici. Tehdy zpěvačka pro slovenský portál topky.sk taková tvrzení vyvracela s tím, že jde jen o přátelství. "Honzík je můj nejlepší kamarád. Rozumíme si a máme se moc rádi. Ale jsme opravdu jen kamarádi," uvedla. Později se ukázalo, že o partnerské lásce skutečně nemůže být řeč, protože Jan Bendig se neohlíží za ženami, ale preferuje muže. Přibližně šest let tvoří partnerskou dvojici se svým manažerem Lukášem Rejmonem.

Podporu v těžkých chvílích vyjádřil Monice Bagárové zpěvák krátce poté, co oznámila rozpad rodiny. "Jednou něco začne a taky končí... Největší dar je malá Ruminka a spolu budete v životě silnější než kdy dříve," uvedl v takzvaném příběhu na Instagramu Jan Bendig, pro kterého ale nešlo o překvapující novinku.

O tom, že přátelství Jana Bendiga a Moniky Bagárové nemůže nic rozdělit, svědčí skutečnost, že společné tráví poměrné velké množství času i ve svém soukromí. V roce 2019 se společně dostavili na pohřeb jedné z největších legend romské hudby v Česku Věry Bílé (†64). Zároveň se přestěhovali kousek za Prahu, kde si pořídili vlastní domy. Překvapením pro mnohé nebylo, když Jan Bendig ohledně svého nového domova uvedl, že za sousedku má Moniku Bagárovou.

O tom, jaký mezi nimi je vztah, také vypovídalo, když zpěvačka v loňském květnu byla v porodnici, Bendig se směrem k tomu, že se stala maminkou, vyjádřil ve smyslu, že z něj se stal oproti tomu strýc. "Monika už to má za sebou. Je to nová etapa života. Vlastně i pro mě, protože na nějakou dobu nebudu mít s kým pařit. Je ze mě strejda." Pro ŽivotvČesku.cz nedávno také v rozhovoru uvedl, že poměrně často pomáhá i s hlídáním její dcery. "Chodíme k Monice pomáhat, když tam nemá rodiče a potřebuje si udělat takové ty ženské základní věci jako vlasy a podobně. Je to vzájemná pomoc, ona vaří, my hlídáme. A celkově si bydlení opravdu užíváme," přiznal.

Doposud se k rozchodu nevyjádřil sám zápasník, který s Monikou a dcerou nebyl ani na Štědrý večer. Na svém Instagramu zveřejnil několik videí v příběhu, ze kterých je patrné, že svátky tráví v rodném Uzbekistánu.

Občas o tom, co člověka potká, rozhodnou naprosté maličkosti. Své by o tom mohl vyprávět z...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu