Vendula Pizingerová odhalila manželovy pocity z otcovství. Ze syna má moc velkou radost, říká

Vendula je krásná maminka
Vendula je krásná maminka
Foto: nextfoto.cz

Vendula Pizingerová (48) se před nedávnem stala šťastnou maminkou malého Josífka, kterého přivedla na svět v pražské porodnici u Apolináře. Její manžel Josef Pizinger (33) však nezůstává v roli otce pozadu a snaží se maximálně pomáhat a být k ruce, když to jde. Vendula Pizingerová řekla pro ŽivotvČesku.cz, jak se jim v době koronavirové krize daří.

Vendula Pizingerová, prezidentka nadačního fondu Kapka naděje, konečně našla štěstí díky lásce manžela Josefa, synovi Jakubovi (15) a ani ne měsíčnímu synovi, který dostal tradiční jméno po tatínkovi. Před několika lety Vendula neprožívala hezké období a musela překonat těžké životní rány, které jí osud připravil. Ztráta milované holčičky Klárky, která podlehla rakovině a manžela Karla Svobody (†68) pro ni znamenala velkou zkoušku. Ale půvabná blondýnka se nenechala srazit na kolena a vybojovala si svoji novou šanci na to, aby byla zase šťastná.

Partnerům se splnilo velké přání, protože Josef mohl být v době přísných vládních opatření u porodu a jejich plány to nějak nepostihlo. "Manžel má ze syna opravdu moc velkou radost. Jsme v pohodě doma a v klidu. Nic nám neuteče. Ale on už chodí do práce ," řekla Vendula Pizingerová pro ŽivotvČesku.cz.

I přesto, že je péče o novorozené miminko náročná, oba jsou moc šťastní a užívají si společné chvíle.

"Nemám pocit, že kamkoli musím... vše objímá klid a svoboda... dny pomalu letí v souběhu věcí, které se dějí venku... vše, o čem sním, je láska, i když vím, že je prchavá,napsala k nové fotce syna prezidentka nadačního fondu Kapka naděje.

Tragédie potkala rodinu Světlany Sorochinskayi (†36), která přišla kvůli koronaviru o milo...