Viktorka z Výměny manželek po natáčení šokovala. Životní energii jí dodávají myšlenky na smrt

Se svolením TV Nova
Viktorka z Výměny manželek
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 20. 1. 2022

Diváci oblíbené reality show z prostředí českých domácností ve středu večer sledovali příběh alternativní rodiny, která žije zcela jinak, než je navyklá většina Čechů. Po natáčení Viktorie (28) promluvila o smrti. Pro ŽivotvČesku.cz se k rodině vyjádřila kreativní producentka show Jana Rezková.

Rodina, která žije v Mnichovicích poblíž Prahy, žije velmi alternativním způsobem života. Nikomu nic nenutí, neshromažďují majetek, užívají si toho, že mohou být spolu a nikam nechvátají.

Viktorie (28) je v současnosti na mateřské dovolené, její partner Matyáš (26) je pečovatelem v domově důchodců. Oba rodiče velmi volnou výchovou provází světem své dva syny, Kasiána (3) a Kolomana (9 měsíců). Do Výměny manželek rodinu přihlásila Viktorie a Matyáš jí nápad odkýval s tím, že bude legrace.

"Mně se ta rodina moc líbí. Takových rodin jsme ve Výměně manželek za celou tu dobu opravdu měli málo, podle mě je toto třetí rodina, která žije takto v souladu s přírodou. Nejvíce ze všeho na nich obdivuji svobodomyslnost. Já mám svobodu také hodně ráda, ale takto daleko nejsem," okomentovala rodinu pro ŽivotvČesku.cz kreativní producentka Výměny manželek Jana Rezková.

Rodiče malých dětí tuší, že vychutnat si chvíle ve dvou se rovná prakticky nedosažitelnému cíli. Své o tom ví také influencerka Ornella Koktová (28), která s manželem Josefem Koktou (64) vychovává tři potomky. Sedmileté výročí svatby, které před pár dny oslavili, tak strávili kuriózním způsobem. “Celý den jsme třídili dětem hračky,” prozradila pro ŽivotvČesku.cz se smíchem sympatická maminka.

Druhou rodinu tvořili Andrea (26) a Tomáš (30), kteří se starají o tříletého Olivera a žijí v Nižních Lhotách. Partneři se poznali před pěti lety a prošli několika krizemi. Tomáš byl údajně hodně nevybouřený. Andrea byla při natáčení hodně překvapená, když zjistila, jak se dá žít. Po natáčení přiznala, že Matyáš ji v mnoha věcech inspiroval a otevřel oči.

Někteří televizní diváci řešili, jak je možné, že se Viktorka dokázala životně naladit tak, že ji vůbec nic nestresuje. Viktorka po natáčení řekla, v čem tento trik spočívá. Vždy, když už by se stres měl přiblížit, tak si uvědomí, že je smrtelná a na světě je jen na skok.

Taťána Gregor Brzobohatá (34), dříve Kuchařová, a Ondřej Gregor Brzobohatý (38) se rozhodli svůj vztah po 8 letech, z toho 5 letech v manželství, ukončit. Své rozhodnutí oznámili na konci roku 2021. Herec a zpěvák ze slavné rodiny zahořel vášní k tanečnici Zuzaně Pilné (30), modelka a bývalá Miss World se ponořila do práce a ukazuje žhavé snímky, na kterých propaguje hříšné tělo, na které Ondřej ztratil právo. Pro ŽivotvČesku.cz rozchod výrazného páru zhodnotil zkušený psycholog.

"Já jsem si jednou řekla, že když umřu, tak proč bych se měla vázat a nedělat to, co chci. Tak si užívám to, že jsem tu a mohu si dělat, co mě napadne, a to mi dělá radost, takže mám pořád radost. Ale já byla vždy optimista, když zažiji smutky, tak je hned zahodím... Proč si připomínat něco, co se nepovedlo. A mám kolem sebe lidi, kteří mi přináší radost. Doma se máme pořád rádi a doufám, že to tak bude i dál," uvedla Viktorka pro TV Nova s tím, že ona nikdy nebude lpět na tom, aby měla uklizeno a vše vypulírováno, že se v životě soustředí na jiné věci.

"Podle mě to není o tom, aby měl doma člověk uklizeno, my to s Matyášem máme hozené jinak. Moje maminka i Matyášova maminka to mají podobně jako Andrea, vše potřebují mít uklizené, ale mají nás rády a respektují, že žijeme tak, jak nám to vyhovuje," dodala sympatická maminka, která uvedla, že své děti nebude vychovávat jako přísný rodič, ale bude je životem provázet jako učitelka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu