Vyměněná manželka Iveta řekla, jak žije dnes. Stehno si škrábala tak dlouho, až dostala trombózu

Se svolením TV Nova
Iveta z Výměny manželek
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 22. 4. 2021

Reality show z českých domácností často ukazuje, že někteří Češi mají velké problémy s hygienou. Paní Iveta, která se myla jen dvakrát týdně, po natáčení uvedla, že měla vážné zdravotní problémy kvůli vyrážce na noze. Producentka pořadu Jana Rezková nevěří tomu, že by příčinnou byly štěnice. "Já si u tohoto konkrétního dílu myslím, že tam štěnice nebyly, že si paní rozdrápala alergii na psy. To je ale můj názor, nechci rozporovat lékařské závěry," řekla producentka pro ŽivotvČesku.cz.

Nejsledovanější česká komerční televizní stanice dala opět nahlédnout do českých domácností a tentokrát se také hodně diskutovalo o tom, zda je běžné chodit do sprchy pouze dvakrát týdně. Paní Ivetu, která u televizních diváků zanechala silný negativní dojem, musela ke koupání přemlouvat i její nová rodina.

"Asi čtvrtina domácností má problémy s hygienou, možná je to ještě horší. Stává se, že přijdu na obhlídku a přilepím se na podlahu. Ještě mi řeknou, že gruntovali, než jsme přišli," prozradila pro ŽivotvČesku.cz kreativní producentka Jana Rezková.

Paní Iveta po skončení pořadu uvedla, že na vodě ale šetřila i rodina, u které bydlela. "Oni se také nekoupou každý den. Koupali se jen dvakrát za pět dnů. Trvám na tom, že mě pokousaly štěnice," uvedla po natáčení na kamery TV Nova rázná žena. A rozpovídala se, že jí šlo o život.

"Teď už se máme dobře, ale po té Výměně to bylo hrozné. První tři měsíce po návratu to vypadalo na rozchod. Oteklo mi celé stehno, protože jsem dostala ty štěnice. Ze škrábání jsem si něco zanesla do kůže a dostala jsem trombózu. Následovala operace a trombóza se mi dostala do celé nohy, nyní beru léky a injekce na rozpuštění krve," řekla paní, která si moc fanoušků u televizních obrazovek nezískala.

"Já si u tohoto konkrétního dílu myslím, že tam štěnice nebyly, že si paní rozdrápala alergii na psy. To je ale můj názor, nechci rozporovat lékařské závěry. Doktor konkrétně neřekl, co to bylo, ale my si myslíme, že když měla alergii na psy a nic na to nebrala, tak to byla alergická reakce," dodala pro ŽivotvČesku.cz producentka Jana Rezková.

Reality show z českých domácností často ukazuje nesourodé páry, které se sice hádají, ale dál a dál spolu zkouší žít pod jednou střechou. Paní Iveta pro ŽivotvČesku.cz popsala, že jí vadí, že část národa si myslí, že jen ona je ta špatná. "Druhá rodina taky má problémů dost, ale vyšli z toho, že se nic nestalo, že jsou slušní a to mi vadí," řekla pro ŽivotvČesku.cz a popsala vztah s partnerem.

Hrdinka Výměny manželek si ale trvá na tom, že u druhé rodiny určitě byly štěnice. A prý také viděla zblízka nůž, který jí ukázal náhradní manžel. "To, co se dělo mimo kamery, bylo stresující. Nemluvili na mě jménem, byla jsem pro ně kráva a vzal na mě i nůž. Ani jsem to neřekla, stejně by mi nikdo nevěřil. Asi to udělali kvůli tomu, že měli doma špínu a já jim řekla, že si ani neuklidili," zakončila vzpomínání na natáčení paní Iveta která říká, že Výměna ji poučila v tom, že už nekřičí na děti ani na manžela.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu