Zaskočené řidičce po seskoku z vozu přistál na čelním skle popelář. Nadýchal 3,24 promile

Pixabay.com
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 23. 1. 2021

Poměrně kuriózní, přesto nebezpečný případ museli řešit policisté z Plzeňského kraje. Značně podnapilý popelář skočil ve čtvrtek po poledni na Klatovsku ze stupačky vozu na sběr odpadu. A dopadl na čelní sklo protijedoucího osobního auta. Muž nadýchal neuvěřitelných 3,24 promile alkoholu - což odpovídá stavu těžké opilosti a přibližně deseti dvanáctistupňovým pivům.

"Dne 21. ledna 2021 v 12:30 hodin řídila šestatřicetiletý řidička osobní automobil tovární značky Renault Megane po silnici v obci Chudenice. Vyjížděla stoupání ve směru na obec Chlumská. V protisměru jelo popelářské vozidlo, které zastavilo u domu. Ze stupačky vlevo, ke středu vozovky, seskočil šestatřicetiletý operátor zvedacího zařízení, který se dostatečně nepřesvědčil o situaci na komunikaci a dopadl přímo na čelní sklo vozidla řidičky," uvedla pro ŽivotvČesku.cz mluvčí policie Dagmar Brožová.

Někdejší hvězda televizní obrazovky Tereza Pergnerová (47) už ví, že rodičovství přináší ž...

Popeláře po pádu s naraženinami museli záchranáři převézt do Klatovské nemocnice, na osobním voze vznikla škoda 20.000 korun. V současnosti se případem zabývají policisté v Klatovech.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu