Zima v Brně: Batole zamklo rodiče v mrazivé noci na balkóně. Sáhlo po klice, popsal mluvčí strážníků

Profimedia.cz
Ilustrační snímek
Foto: Profimedia.cz
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 13. 1. 2021

Strážníci z Brna mají za sebou zásah v mrazivé noci. Dvouletý chlapeček dostal do nepříjemné situace své rodiče, když se mu podařilo je zamknout na balkóně. "Ze zamčeného balkonu je dostal soused, který zavolal strážníky," uvedl pro ŽivotvČesku.cz mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Dvouletý chlapeček zaměstnal strážníky v brněnské čtvrti Lesná. Rodiče si kolem 22:00 skočili na mžik na balkon. V tu chvíli klučina otočil kličkou u balkónových dveří.

"Ozval se soused těchto mladých rodičů. Řekl nám, že na okno jim zaťukali otec a maminka dvouletého chlapce. Uvěznění na balkoně později vysvětlili tak, že vyšli jen na chviličku ven a dítě využilo chvilkové nepozornosti, sáhlo po klice a pootočilo tak obratně, že je na balkoně uvěznilo. Neměli mobil, ale nezpanikařili a zaťukali na souseda. Ten pak přivolal strážníky. Ti pomocí planžety byt bez poškození otevřeli a pak už to bylo jednoduché," popsal noční zásah pro ŽivotvČesku.cz mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Finanční tíseň, strach nebo další osobní problémy mohou vést rodiče k tomu, že se rozhodno...

Strážníci se na místo dostali kolem 22:10, to znamená, že rodiče na mrazu netrpěli dlouho. Strážníci s potěšením konstatovali, že nikdo z přítomných nepřišel k úhoně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu