Zub času se do ní nezakousl. Hvězda Discopříběhu Jaroslava Stránská se stala blondýnou a v 52 letech vypadá skvěle

Nextfoto
Herečka Jaroslava Stránská
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 20. 1. 2022

Herečka Jaroslava Stránská (52) patří mezi šťastné ženy, do kterých se zub času ne a ne zakousnout. I jako padesátnice má skvělou postavu a tvář téměř bez vrásek, jak ukázala na premiéře filmu Srdce na dlani. Jak řekla redakci ŽivotvČesku.cz, pro svůj vzhled přitom nic výjimečného nedělá.

Tento týden měl v pražském kině Lucerna premiéru film Srdce na dlani. Na promítání přišla celá řada slavných osobností, mezi nimi i Jaroslava Stránská, která přítomné ohromila svým vzhledem. Přestože letos v červnu oslaví 53. narozeniny, vypadá jako by vůbec nestárla. Že se do ní zub času ještě nezakousl dokázala v černých kalhotách a upnuté bundičce, která zdůraznila její štíhlý pas.

Jaroslava Stránská se proslavila jako Jitka ve filmu Discopříběh, diváky však zaujala také jako policistka Lucie v seriálu Policie Modrava. Je až s podivem, že dnes vypadá snad ještě lépe než ve filmovém muzikálu, pro nějž hudbu napsal zpěvák a skladatel Michal David (61).

Přestože půvabná blondýnka patří ke slavným ženám, kterým by jejich věk nikdo netipoval, sama přiznala, že pro svůj vzhled nedělá nic výjimečného. Kosmetické zákroky, plastiky ani nadměrné cvičení u herečky nejsou na pořadu dne. "Já pro to vážně nic neobvyklého nedělám. Ale dlouho mi nikdo neřekl něco takhle hezkého, moc děkuji," reagovala Jaroslava Stránská pro ŽivotvČesku.cz už v minulosti na kompliment ohledně jejího vzhledu.

Britská herečka Maisie Williamsová (23) se proslavila už jako dvanáctileté děvče, když zís...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu