10 kilogramů těhotenské váhy navíc jí udělalo přírodní botox, pochlubila se Agáta Hanychová a ukázala fotografii jako důkaz

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 1. 2023

Stačilo potřetí otěhotnět a dostavil se kosmetický zázrak. Alespoň tak nějak se dá smýšlet o posledním příspěvku influencerky Agáty Hanychové (37), která prochází šestým měsícem těhotenství - a její současný přírůstek váhy jí dokázal vyhladit na čele vrásky. Influencerka o tom informovala na svém sociálním profilu, když zveřejnila snímek s »vyšpulenými« rty jako důkaz. Otcem nenarozeného miminka je Jaromír Soukup (53), o němž pro ŽivotvČesku.cz jeho potenciální tchyně Veronika Žilková (61) uvedla, že se na potomka již velmi těší.

Šestý měsíc těhotenství, deset kilogramů váhy nahoře a vrásky jsou pryč - tak popisuje brzy trojnásobná matka Agáta Hanychová kladný důsledek těhotenství, který jí pomohl přirozenou cestou k lepšímu stavu pokožky. Na svém profilu na Instagramu uveřejnila snímek jako důkaz.

V současnosti se řada fanoušků někdejší II. vicemiss České republiky z roku 2005 dotazuje, kdy bude svatba s Jaromírem Soukupem. Na to budoucí trojnásobná matka neumí konkrétně odpovědět. Jisté je však to, že mediální magnát si společného potomka moc přál, alespoň to uvedla před časem matka influencerky Veronika Žilková pro ŽivotvČesku.cz v rozhovoru. "Ano. Pan Soukup si velmi přál mít miminko."

Již před časem se ale v jednom ze svých vysílání na Instagramu influencerka vyjádřila, že by se případné svatbě nebránila, ale není to něco, co by mohla rozhodnout sama. Jak by se na veselku tvářila její polovička, tedy Jaromír Soukup, vyšlo najevo v jejich společném streamu na sociální síti. 

"Měli bychom se vzít, píše tady spousta lidí," konstatovala Agáta Hanychová během živého vysílání a svým pohledem se tázavě podívala na otce svého nenarozeného dítěte. "No vidíš to... Nikdy by mě to nenapadlo. Začnu o tom přemýšlet," poznamenal ironicky směrem k dotazům Agátiných holčiček, jak influencerka přezdívá svým fanynkám. 

Dvojice spolu čeká své první dítě, každý ale má po dvou potomcích z předchozího vztahu. Zatímco Jaromír Soukup má s exmanželkou dospělého syna a dceru, Agáta vychovává syna Kryšpína (11) a dceru Miu (5).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.