14 vteřin lásky padesátníků. Kamera zachytila Bena Afflecka a JLo ve chvíli, ve které si nepřáli být vidět

Autor: Profimedia | Jennifer Lopezová a Ben Affleck
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 11. 2021

Soukromým tryskáčem dorazila zpěvačka, herečka a úspěšná byznysmenka Jennifer Lopezová (52) za svou láskou Benem Affleckem (49) do Los Angeles. Spojila tak pracovní povinnosti s osobním životem, kdy se svým partnerem vyrazila na večeři a navíc ji doprovodil i do nahrávacího studia. Vypadali jako zamilované hrdličky a ani před zraky lačných novinářů neskrývali romantické projevy.

K nejsledovanějším párům Hollywoodu patří bezesporu ikonická JLo a jeden z představitelů filmového Batmana Ben Affleck, kteří po 17 letech potvrdili, že jejich city neochladly – ba naopak. Zpěvačka před nedávnem představila světu svůj nový singl s názvem On My Way z romantického filmu Marry Me (v překladu Vezmi si mě), který bude mít premiéru v únoru příštího roku. Hvězda světové pop music by mimo jiné mohla připravovat nové album a pracovat na dalších hitech.

Rodačka z Bronxu je známá tím, že má vytříbený vkus na módu, a proto není divu, že se při návštěvě nahrávacího studia v LA oblékla opět stylově a zároveň elegantně. Zvolila klasiku, černý kratší rolák a šedé kalhoty s rozšířenými nohavicemi. Nechyběla ani luxusní kabelka Hermès nebo značkové hodinky Cartier Panthère, jak informoval server Hollywoodlife.com

Podle zdroje z blízkého okolí páru mají partneři plány na společné svátky, na které se velmi těší. "Prázdniny plánují strávit společně s dětmi a také chtějí podniknout nějaké výlety. Touží být neustále spolu, takže jejich dalším velkým snem jsou Vánoce se všemi jejich ratolestmi. Je toho hodně, co je potřeba zkoordinovat, takže s tím už začínají," vyjádřil se pro americký týdeník Entertainment Weekly (ET).

Hvězda hollywoodských trháků má už tři děti z manželství s herečkou Jennifer Garnerovou (49) – dvě dcery, Violet (15) a Seraphinu Rose Elizabeth (12) a také syna Samuela (9). Také jeho osudová žena JLo je matkou třináctiletých dvojčat - dcery Emme Anthony a syna Maxmiliana Davida. Jisté je tedy to, že na vánoční svátky bude rodina v sedmi členech opravdu početná.

Ben Affleck a Jennifer Lopezová
Ben Affleck a Jennifer Lopezová
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.