15 let uplynulo od svatby Vlasty Horvátha. Procházíme s manželkou zásadním vývojem, prozradil

Před 15 lety se  zpěvák ženil
Před 15 lety se zpěvák ženil
Foto: Archiv Vlasty Horvátha

Před patnácti lety se mu podařilo zvítězit ve známé pěvecké soutěži. Krátce poté se oženil, když si na na zámku Konopiště vzal dlouholetou přítelkyni Markétu Mickovou. Vlasta Horváth (42) prošel v manželství za tu dobu zásadním vývojem, o kterém pro ŽivotvČesku.cz promluvil.

Krátce po svém triumfu zpěvák vstoupil do manželského života, během něhož se mu narodily dvě děti. Na cestu společným životem je kromě svatebčanů vyprovodily i desítky fanoušků.

"Kdybych tehdy nevyhrál soutěž, tak by na svatbu nepřišlo tolik lidí, kolik tam tehdy bylo. Nebyli jsme zvyklí na tak velkou pozornost, takže z jedné strany to bylo milé, z té druhé jsme postrádali takové to svatební soukromí. Ale nestěžuji si, užili jsme si to a myslím, že manželce se to moc líbilo. Pro ženy je svatba velmi důležitá a z tohoto pohledu se to povedlo," ohlédl se pro ŽivotvČesku.cz zpěvák.

Za patnáct let manželství si s osudovou ženou prošli různými životními etapami. "Jako v každém manželství procházíme stále nějakým zásadním vývojem a měníme životní postoje a potřeby. Člověk se v tom vztahu pořád učí a důležitá je tolerance, kompromis. Takže jme prožili hezká období, i ty horší, ale obecně jsme šťastní, a to už jen za to, že máme dvě krásné děti," svěřil se Vlasta Horváth pro ŽivotvČesku.cz.

Zpěvák je otcem dvou dcer - Lindy a Bětky. Zajímavostí je, že Vlasta při narození první dcery automaticky počítal s tím, že se mu narodí syn. "Jsem ze čtyř kluků, tak jsem si byl jistý, že budu mít kluka. Jenže člověk míní, Bůh mění," dodal s úsměvem zpěvák.

Svatební reality show vysílaná na nejúspěšnější komerční stanici zná své páry, kterým dala...