2 roky v manželství. Šéfkuchař Radek Kašpárek se pochlubil snímky ze svatby a synem, který roste jako z vody. Promluvil o osudové ženě

Radek Kašpárek se synem
Radek Kašpárek se synem
Foto: Se svolením Radka Kašpárka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 3. 2022

Budou to za pár dnů přesně dva roky, kdy nekompromisní porotce známé kulinářské show uzavřel manželství s osudovou ženou Andreu, kterou potkal před osmi lety. "Uteklo to jako voda. Ne vše bylo ideální, ale rozhodně mnoho za tu dobu bylo krásného," zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz věhlasný šéfkuchař, jak si užívá manželství, do kterého se před necelým rokem narodil společný potomek Sebastian.

Michelinskou hvězdou oceněný šéfkuchař, který je spolumajitelem známé restaurace v centru Prahy, svou manželku požádal o ruku v roce 2017 a do chomoutu se úplně nehnal. O tři roky později se ale konečně rozhoupal.

"Svatbu jsme měli krásnou a rád na ten den vzpomínám. Hostina pak byla u nás v podniku a bylo to velmi příjemné. V květnu loňského roku se nám narodil syn, který je tím největším životním dárkem a já zcela upřímně mohu říct, že jsem šťastný člověk. Kluk nám roste jako z vody a já si užívám každou chvíli, kterou s ním a manželkou mohu být," popsal pro ŽivotvČesku.cz věhlasný šéfkuchař, který se ženil 13. března a pamatuje si i na první schůzku se svou manželkou, které se před osmi lety snažil pořádně hrát na city.

"První rande jsme měli v jedné kavárně v Telči. Byla to jednoznačně láska na první pohled, alespoň z mé strany. Byl jsem samozřejmě vtipný, pozorný a nakonec se Andrea nechala přemluvit a dnes jsme rodina," zavzpomínal s vtipem Radek Kašpárek na seznámení s manželkou.

Letos by rád gastro mág vzal rodinu na dovolenou, kterou musel kvůli pandemii a narození syna odložit. Zároveň brzy začne natáčet další řadu známé televizní show, ve které hodnotí společně s šéfkuchařem Janem Punčochářem (42) a dlouhovlasým kontrolorem kvality fastfoodových hranolek Přemkem Forejtem (34) pokrmy amatérských kuchařů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.