20 let od svatby. Zdeněk Godla prozradil, co ho s manželkou Janou drží pohromadě

Zdeněk se svou manželkou
Zdeněk se svou manželkou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 10. 2020

Herec Zdeněk Godla (45) žije se svou manželkou v Chomutově a za prací zatím do Prahy jen dojíždí. Prozradil, že by svou osudovou ženu nevyměnil za nic. "Manželé jsme 20 let," prozradil pro ŽivotvČesku.cz populární herec, který zároveň prozradil recept na manželství bez kaňky.

Godla se stal známým poté, co svůj herecký talent propůjčil seriálové postavě Franty v seriálu Most!. Od té doby se mu změnil život. Dostal několik zajímavých rolí, vydělal si peníze na »škraloupy« z minulosti. Dnes je u diváků populární.

Pro ŽivotvČesku.cz odhalil recept, co je zárukou na šťastné manželství. "Důležité je, že si rozumíme a respektujeme se. Pamatuji si přesně den, kdy jsme se brali. Byla to sobota, bylo to v Postoloprtech a brali jsme se 29. dubna 2000 a užívám si to, jako by to bylo včera," upřesnil Zdeněk Godla, který svou manželku bezmezně miluje i po 20 letech.

Manželka herce má podobný názor na trvalost jejich svazku. "Být spolu tak dlouho není asi pro nikoho jednoduché, ale u nás to je o tom, že nejsme jen manželé, ale i kamarádi a říkáme si všechno," řekla pro ŽivotvČesku.cz Jana Godlová, která s manželem má tři děti.

Na to, jak se Zdeněk vypracoval je pyšná. "Sleduji jeho role. Jsem ráda, že se mu daří," dodala manželka Zdeňka Godly, která je zároveň i jeho velkou kritičkou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.